Lime Wire Tam Sürüm 2007

Ana Sayfa
Limewire indir
Limewire yükle
Limewire hakkında
İletişim

Limewire dosya mp3 paylaşım programı :

Lime Wire dosya paylaşım uygulamasını hızlı bir şekilde kullanmanız için geliştirilmiş içinde arkadaş bulma özelliğide mevcut limewire programı size sadece mp3 müzik yükleme olanağı sağlamıyor limevire programı ile filmler divxler, dosyalar, programlar, diziler ve birçok kategori indirmenize yarıyor. Program içinde fazla reklam kasmıyor sizi rahatsız edecek yan programlar bulunmamaktadır. limeware programını mutlaka download ediniz. Program çok şekilde söyleniyor örnek limewirewin linewire line wire olabilir mesela livewire olabilir limwire indirme yükleme
http://rapidshare.com/files/2088377/LimeWire.zip.html

Kod:
Limewire'de Kaliteli Filmler Bulmak İçin Bir İpucu! Merhaba arkadaşlar; Hepimiz, paylaşım programlarında indirdiğimiz filmin kaliteli olmasını isteriz değil mi? Belki bu programlarla çok ilgilenen arkadaşlar biliyor olabilir; ama ben bilmeyenlerin de faydalanması için bu konuyu açmak ve sizlerle paylaşmak istedim. Limewire'de search => video modunda 'title' kısmına sadece AXXO yazıp da arama yaparsanız bulacağınız filmlerin hepsi direk DVD-Rip ve çok güzel kalitede olacaktır. (Örnek olarak limewire verdim fakat mesela bearshare vs gibi programlarda da aynı yolda arama yapabilirsiniz hiç farketmez) Size de geriye altyazı bulmak kalıyor ama sanırım altyazıyı zaten herkes biliyordur nasıl bulunacağını malum altyazı sitelerinden...
alıntı

Gercektende Bir ara düsünmüstüm bende Yarın koyarım dedim benden önce davrandın saol

Yukarı Alt