bu yapılandırmaya sahip bi car aman baskaları gelmesın dıye mi yoksa umrunda olmadan mı keser bu yapılnadırma olanlar ılgılenırse sevinirim

NOT: bir çok konu ve farklı yapılandırmalar sordum fakat yenıden buna dondum k bakmayın

bnce bu yapılandırma en iisi nukera göre fakat ortada bi wizard faktörü var.yane nsl bi nuker yapılandırması yaparsan yap bi wizard gelip elinden alabilir..

çinli olarak düşünüosan önemli deil bicheon olması sadece uniq kesmek için ii bi spear alabilirsin sonuçta silah skili kullanmıcaksın tabi ilerde bu baya masraflı olur :D
ama naparsan yap wizard ya da xbow elinden uniq alabilir

arkadaşım açtığın bu konudaki yorumum
1)çarın lvline göre değişir
2)unıque lvline göre değişir
3)eğer çarın elindekiler ve seti sağlamsa kendi lvl altındaki unıqueyi rahatlıkla keser orda arkadaşn biri yazmş xbow yada wizard gelirse alır diye
AMAAAAAAAAAAAAaa
bu oyunda Pk olmayı boşuna çıkartmamışlar demi :D
yanınamı yaklaştı baktn elinden alıcak zatn yüksek attack için life açıyorlar zerk ile olduğun zaman tek nukene bakar^^ ben çok yaptm yani şahsen:D^^^^

çok teseukkur ederım yorumlara ıı bır spear ve pk taktığıyle unique kesebilirim

Misproject

Buralıyım
jacksperrow demiş ki:
arkadaşım açtığın bu konudaki yorumum
1)çarın lvline göre değişir
2)unıque lvline göre değişir
3)eğer çarın elindekiler ve seti sağlamsa kendi lvl altındaki unıqueyi rahatlıkla keser orda arkadaşn biri yazmş xbow yada wizard gelirse alır diye
AMAAAAAAAAAAAAaa
bu oyunda Pk olmayı boşuna çıkartmamışlar demi :D
yanınamı yaklaştı baktn elinden alıcak zatn yüksek attack için life açıyorlar zerk ile olduğun zaman tek nukene bakar^^ ben çok yaptm yani şahsen:D^^^^
Bir unique için oraya gelen bütün wiz leri kescen mi?Ya bir tane de çin glavier gelip seni keserse? Hem unique kesememiş olursun hemde pk olduğun için öldüğünde itemini kaybedebilirsin.Bizim takıldğımız kafe de oldu bu olay.Adam urichi ye daldı ama yandaki 2 wizard ı kesti, sonra wizard ölünce aynı yerden doğmanı sağlayan scrool ile kalktı adamı kesti, adamın itemi düştü hem de urichiyi kesemedi :buddha:

unique kesmesini bilen en az vuran çarla bile unique keser ister blade ister staff işi bil yeter

Bir Unique için PK olmak mantıksızlıktır.. O sırada seni keserlerse nolcak ? Üstündeki item düşerse nolcak ?

Dostum full str blader harici tüm charlar unique keser.Char kadar oynayan kişininde fonksiyonu büyük :thumbsup:

Unique yaratığa tıklayıp attack skill'lerini kullanarak unique kesebilirsin. :coffee: :coffee: :coffee:
Cold var Kardeşim (ne alakaysa artık) insan fire'a verir bu char 3 günde anca keser unique'i!! :byes: :byes: :byes:

CHaKaLL

Öğretiyorum
blade+nuker bir çar ile full nuker bir çar aynı unique ye dalıyor ise (etraflarında hiç bir wizard vs. yoksa) full nuker çara verir.neden derseniz blade+nuker çar cold+lighting+blade full nuker cold+lighting+fire.unique konusunda full nuker bir çar blade+nuker çara şans tanımaz.
P.s. unique konusunda şans tanımaz.pvp de blade+nuker alır.

Yukarı Alt