hayır, bazılarında sorun çıkıyormuş güya, ıkmaması gerekirken. Eğer sorun çıkarsa burada orijinal musik.pk2 var.

@nonamex: cevap mermedimmi :O

pardon ya, sadece müzikler kapanıyor. v2 çıkınca sesler kapanacak.

drotalion demiş ki:
hayır, bazılarında sorun çıkıyormuş güya, ıkmaması gerekirken. Eğer sorun çıkarsa burada orijinal musik.pk2 var.

v2 v2 v2 v2 v2 v2 :twisted: :beer:

CaN_KsK demiş ki:
drotalion demiş ki:

v2 v2 v2 v2 v2 v2 :twisted: :beer:
şehir seslerini unutmuştum zaten hep off :mrgreen: indireyim o zaman :starving:

AlperFB demiş ki:
????? hatası alanlar oyuna girmeden önce launcherdan set soundu off yapıp girsinler
sümer abi bunu ekle istersen bu olmadan çalışmıyor şimdi önceden açılmıyordu şimdi bunu yapıca açılıyor

ycyycy demiş ki:
AlperFB demiş ki:
????? hatası alanlar oyuna girmeden önce launcherdan set soundu off yapıp girsinler
sümer abi bunu ekle istersen bu olmadan çalışmıyor şimdi önceden açılmıyordu şimdi bunu yapıca açılıyor
eklememe gerek yok çünkü açıkkende ??? hatası almıyorum ben. Alınıyorsa eklerim.

çalışmadı takımı fake.

Valla bende bunu yaptığımdan beri sık ????? hatası alır oldum ilk zamanlar pek yapmıyordu ama hep Teleportlardan sonra, Ferryden ferrye geçerken falan tak ???? işareti. :S

v2 su an yapıldı tarafımdan onaylandı yapımcısı izni verdiği takdirde drotalion v2'yi piyasaya sürücek.

Yukarı Alt