Tr_SertaC demiş ki:
sadece musıc p2 ile degıdtırıoz deme bıde orjınalını koymusun bozulmus falan dıosun sımdı yappsakkk kullanamazmıyız sorunla mı karsılasırız
çalışır. Herkeste çalıştı neden bazılarında çalışmadı anlamadım...

Kimse alınıp gücenmesin kesinlikle işe yaramıyor. Denedim 6 kere ve 6 tısındada cpu çok fazla yedi ve en sonunda Cpu dan DIıınnn diye ses gelmeye basladı pc kilitledi reset atmak zorunda kaldım ama genede yardım etmek istemiş böle bişi çıkarmıssın genede saol

Enteresan, 40 kişilik yöneim kadrosunda, 20 kişi test ediyor, kimse hata yaşamıyor, nedense benim veya diğer mod arkadaşların her konusuna sorunu diyen kişiler, burayada geldiler aynı hataları söylüyorlar, şimdi sende çıktın piyasaya :)

vatana millete hayırlı olsun :)

Merak etme kimse aınıp gücenmez.

Sadece şehir seslerinimi kapatıyor ? mobların seslerini + skill seslerini falan kapatıyormu?

????? hatası alanlar oyuna girmeden önce launcherdan set soundu off yapıp girsinler

duckindark demiş ki:
Arkadaşlar sanırım herkez bu problemle karşilaşiyor.Bende de olmuştu silip tekrar yüklemek zorunda kaldım.Başkaları da uğraşmaın diye sırf sizin için orjinal dosyayı upload ettim bunu terkrar değiştirseniz.Oyununuuz düzelecektir..

Orjnal...

http://rapidshare.com/files/133891273/Music.pk2.html
Arkadaşım Drotalian Böylebişey yazmış yani koyduğun link çalışmıyomu
Veya nasıl yapalım??

Yukarı Alt