Wizard/cleric bir charım var. Bir aralar hep barda döneyim diyordum fakat clericte kalmaya karar verdim. Şimdi de light armor mu yoksa robe mi giymeliyim sorusuna cevap bulamıyorum. Lütfen bana fikirlerinizi belirtin. Saygılarımla.... :buddha:

Bence robe giy attack ını biraz daha arttırır light armor a göre.Robe un mag. reinforce u dha yüksek olduğu için light armordan daha fazla vurursun.

Zaten division a mp yetmiyo(aynı moba sürekli vurursan).Cleric olduğun için hızlı koşmada basamıyon.Bence robe giy biraz phc defansın düşer ama hem daha iyi vurur hem light armora göre %10 daha hızlı koşarsın hemde light armora göre %10 daha az mp harcarsın

konu ilgimi çekti :D kardes bot kullanıyosun heralde bence max lvl kadar l.armor giy cok iyi olur.işin bitince bekleme 2. seti robe yap ama solimm uniğ dısında bişee yaramıyor robe. yani paranyoksa sen seç :yavasbir çar ve biraz az vurmak ama ayakta kalmakmı,cok vurup hızlı hareket edip 3 moob da yatmakmı :D

Kesinlikle L.A. Zaten wizard'ın inanılmaz bir mag. defance'ı var. Artı olarak int charları basit bir şekilde öldürebiliyor. Str charlara ve oyunun yarısından çoğunu oluşturan phy. vuran yaratıklara dayanabilmek için Light Armor bir wizard'a şart. Dikkat ederseniz serverlarda yüksek lvl pvp'de etkili olan wizardların hepsi Light Armor kullanır.

Hiç düşünmeden light armor. Wizard cleric ff char pvpde, gerekirse fw'de ve hatta ptlerde gerekirse cleric olacağı için cleric pasif buffları da açılmalı. Üstüne de kendine buff basacaksın. Böylece clericcen warrior kadar phy defansa sahip olabilirsin

Yukarı Alt