gratz xD biz daha 107 olamadık :P gerçi bende solo kasıyorum warrior rogue olaraktan ^^
ps : Bu Cap da bana göre full int characterler çok iyi. Özellikle Spearlar. MMO_Doug dan çok çekeceksin 110lv de xD

ErdiDemiral demiş ki:
gratz xD biz daha 107 olamadık :P gerçi bende solo kasıyorum warrior rogue olaraktan ^^
ps : Bu Cap da bana göre full int characterler çok iyi. Özellikle Spearlar. MMO_Doug dan çok çekeceksin 110lv de xD
lol 3 yiyor benden :mrgreen:

Çok güzel bi char yapmışınız öncelikle sizi kutlamak gerek.Karakterinizin skill dizilişini doğru yaparaktan yatılmaz bi char oluşturmuşunuz.Yani elektriği açmamanız doğru seçim olmuş.Ayriyetten sizi server içerisinde tanıyorum.Ve greece serverında sayılı 110 lw arasındansınız şuandan itibaren herhalde. :detective: Bu yüzden sizi tebrik ederim.Hem serverın hemde extraloob sitesinin onuru oldunuz :wink1:

serhat67 demiş ki:
Çok güzel bi char yapmışınız öncelikle sizi kutlamak gerek.Karakterinizin skill dizilişini doğru yaparaktan yatılmaz bi char oluşturmuşunuz.Yani elektriği açmamanız doğru seçim olmuş.Ayriyetten sizi server içerisinde tanıyorum.Ve greece serverında sayılı 110 lw arasındansınız şuandan itibaren herhalde. :detective: Bu yüzden sizi tebrik ederim.Hem serverın hemde extraloob sitesinin onuru oldunuz :wink1:
çok teşekkür ediyorum :beer:

extraloob demiş ki:
Fahmlugat demiş ki:
wuww sitemizin ilk 110 lvl chin karakteri olmak üzeresin nese:

tebrikler canımcım bende bugün 106 oldum ahahha hızla ilerliyorum ama öyle demeyin :P

PS : mavii geçen hafta 110 oldu :coffee:
bende İnş. bugun 110 olucam
istiyosan senı kasalım:D Pw LW lw yapaılır:D
partim 7/24 hazır 2bardım 1 wariorum 1 clericim 2 de atack charım var:D suan elimdeler:D
sadece dısardan 1 tane wiz alıyoz:D oda DUNYA_CAFEE

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ay ayyy gelinimiz ne güzelmiş kısmet var bro bu amateur teenage girl'e :P global topice bak lütfen makara:

JoS

rank8
Göz alıyor skill penceresi buildde değişiklik yapmayı düşünüyormusunuz?

Yukarı Alt