PegasusS demiş ki:
Forumu beğenmiyorum dedim mi? Demek istediğim şey forumda sizin gibi kişiliksizleri beğenmiyorum.Bu forum sitesi sizin gibi haddini bilmez, ettiği lafın sonunu düşünmez veletlerle prim yapmamalı.
bizi ezemessin yafrum sen git arka taraftaki paleleri ez hade bb şimdi snle insanca konuştuk anlamadın baska dilden mi konusalım dua et saygım var hade sen bu işe karısma bnm sorunum snnle değil olanda kendii bilio sazanlık yapma plss...

LaNCeLoT demiş ki:
Harbiden Sen Tam Bi Kaşar! Tam Bi ReziLsin! Tam Ha! Acınıcak Durumda oLan Kahpeciksin! Adam Dişini Çekicem! Harbi Harbi Çekicem Dişini! O Charı Senin eLinden ALmazsam ADAM DEĞİLİM! Bak Yine İddaa Ediyorum Yine SÖZ Veriyorum! O Charı Senin ELİNDEN ALICAM!!!
Akıllı Ol O sözünü Sana Yutturucam Kendine dikkat et Senin Çok sesin Çıkıo O Sesini Keserim!! :lolmuch:

Ne diyim ben size her serverda böyle dengesizler çıkıyor.Forumu uzun zamandır takip ediyorum ama yeminle sizin kadar salakça konuşan veletleri görmedim.Biraz saygılı mesajlar atın.Belki mesajı yazdıktan 1-2 gün sonra gelip lan ne kadar salakmışız mesajlara bak diceksiniz.İlk önce kendinizi eleştirin,sonra başkalarını.Hani ben diyordum size benim serverda kimseyle sorunum yok,ben kimsenin yanında değilim diye.He şimdi onu değiştiriyorum kim benim yanımda ise bende onın yanındayım.Edebinizi takının artık sınırı aşmayın.

__KRALLLLL__ demiş ki:
sasuke misin susamlı kraker misin nesin iikidebir velet diyip durma veleti görmedende yorum yapma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Benim dediğim veletler biyolojik yaşınla ilgili değil.Sende olmayan birşeyle ilgili...

Yukarı Alt