ALLAH'a Şükür Şu Ana Kadar Sözümüzü Yemedik Yemeyizde.. Resim Koyucam Demiştim Buyrun ResimLer.. Ama Ondan Size Bazı AlıntıLarı aLıcam Ve Okutucam... Buyrun Okuyun !!!

Leth4L demiş ki:
Dedim Ya Kaşınıyor! oLm O gLobaLı Atıcaksın! Yada Gersini Sen biLiyorsun! uLan Acıyoruz Sana Kaşınıyorsun.. AMA BAK AND İÇİYORUM AHA BURAYA RESMİNİ KOYMAZSAM ADAM DEĞİLİM !
Bu Benim Lafım...
------------------------------------------------------------------------------------------
handenaz demiş ki:
nasıl poz vereyim ????zaten hırsızdan adam olmas !!!
Buda _AwRiL_'in Lafı.. Şimdi Ve Dahasıda Var!!!

Leth4L demiş ki:
GLOBALİ HALA BEKLİYORUM EREN!!!
BekLemeydeydim!!..

handenaz demiş ki:
ben char soyuldu diyorum adam kalkmıs globalini beklıyorum diyo charı toparlıyayım o zmn atabilirim belki şimdi silk satıp para kazanmam lasım..
sen biras daha bekle sabrın sonu resettir !^^
Diyordu!..

Leth4L demiş ki:
Sadece GüLdüm :) ...

handenaz demiş ki:
sizin basınızı kucukken ezmeq lasımdı aslındaaa ben 51 lw dm siz 24 lwdinizzzzz ben oyuna 1 hafta fln ara verdm sonra sulo 50 lw fln olmustuuu ve birden havalara girdii nedenseeee
Oda Bu ŞekiLde KarşıLık Verdi ...

------------------------------------------------------------------------------------------
Ve Ben Dediğimi Yaptım! NasıLmı Buyrun İspatı !!!

Bu Sözü Çok Severim Ve Sık Sıkta kuLLanırım..

Ne Edersin Kendine... Edersin Kendi Kendine... !!!

Leth4L ! ...

sen kasındın abicim bak sana neler yapcam artık sen ne barıstan anlıon ne baska birşeyden şimdi chara silk yukluom bekle onlarında s.s lerini cek ve siteye koy tamam mııııı Mad

Yanına BiriLerini yoLLuycam Demiştim YoLLadım.. Resmi Buraya Koyucam Demiştim Koydum! Hiç Bir Zaman Sözümü Yemedim Yememde! Sadece Sözümü Tuttum Kim nasıL AnLArsa!..

Leth4L demiş ki:
Yanına BiriLerini yoLLuycam Demiştim YoLLadım.. Resmi Buraya Koyucam Demiştim Koydum! Hiç Bir Zaman Sözümü Yemedim Yememde! Sadece Sözümü Tuttum Kim nasıL AnLArsa!..
neyi yolladın soylesene 15 dk sonra geliolar dedin orda 1 saat bekledik ne gelen var ne giden hade gel bu aksam war yapalım o zmn

handenaz demiş ki:
Leth4L demiş ki:
neyi yolladın soylesene 15 dk sonra geliolar dedin orda 1 saat bekledik ne gelen var ne giden hade gel bu aksam war yapalım o zmn

BekLedinmi :) Utanmıyorsun Demi!!! Peki gLobaLi Neden Attın :)

Leth4L demiş ki:
handenaz demiş ki:
Leth4L demiş ki:

BekLedinmi :) Utanmıyorsun Demi!!! Peki gLobaLi Neden Attın :)
dikkatini cekerim ben sadece sana deil wild dragondan falanda ozur diledm sizin zeka yasınız kac yaw ??

Harbiden Sen Tam Bi Kaşar! Tam Bi ReziLsin! Tam Ha! Acınıcak Durumda oLan Kahpeciksin! Adam Dişini Çekicem! Harbi Harbi Çekicem Dişini! O Charı Senin eLinden ALmazsam ADAM DEĞİLİM! Bak Yine İddaa Ediyorum Yine SÖZ Veriyorum! O Charı Senin ELİNDEN ALICAM!!!

Leth4L demiş ki:
Harbiden Sen Tam Bi Kaşar! Tam Bi ReziLsin! Tam Ha! Acınıcak Durumda oLan Kahpeciksin! Adam Dişini Çekicem! Harbi Harbi Çekicem Dişini! O Charı Senin eLinden ALmazsam ADAM DEĞİLİM! Bak Yine İddaa Ediyorum Yine SÖZ Veriyorum! O Charı Senin ELİNDEN ALICAM!!!
sen adammı oldugunu zannediyorsun?

handenaz demiş ki:
Leth4L demiş ki:

İşte ArkadaşLar Bi İnsanın Artık Ne Kadar DÖNEK Olduğunu Görün! Pardon İnsan Dedim Srry! Bu İnsan oLamaz Bunun Cinsiyeti biLe beLLi DeiL! Yukardaki Ss'leri Gördünüz.. Ve Şimdi KonuşmaLarıda Görüyrsunuz! Bana Dün Diyorki Eskisi Gibi Abi Kardeş OLcakmıyız! oLucaz OLucaz SeninLe Çok İyi Bi Bağımız oLucak! Artık Burda İnsanLarda Senin Ne Kadar Gerzek AptaL Adi Ve YaLaka OLduğunu Gördü! Sen Ve Senin Peşinden geLenLerde Aynıdır! Senin İçin geLen İnsanLarda Tıpkı Senin Gibidir! Ama Ya ÖyLe Yada BöyLe Diyorum Ya O CHAR'ı aLıcam Senden AND İçiyorumki aLıcam..

ArkadaşLar Görün Dönek İnsanı GÖRÜN ARTIK!!!

Leth4L demiş ki:
handenaz demiş ki:
Leth4L demiş ki:

İşte ArkadaşLar Bi İnsanın Artık Ne Kadar DÖNEK Olduğunu Görün! Pardon İnsan Dedim Srry! Bu İnsan oLamaz Bunun Cinsiyeti biLe beLLi DeiL! Yukardaki Ss'leri Gördünüz.. Ve Şimdi KonuşmaLarıda Görüyrsunuz! Bana Dün Diyorki Eskisi Gibi Abi Kardeş OLcakmıyız! oLucaz OLucaz SeninLe Çok İyi Bi Bağımız oLucak! Artık Burda İnsanLarda Senin Ne Kadar Gerzek AptaL Adi Ve YaLaka OLduğunu Gördü! Sen Ve Senin Peşinden geLenLerde Aynıdır! Senin İçin geLen İnsanLarda Tıpkı Senin Gibidir! Ama Ya ÖyLe Yada BöyLe Diyorum Ya O CHAR'ı aLıcam Senden AND İçiyorumki aLıcam..

ArkadaşLar Görün Dönek İnsanı GÖRÜN ARTIK!!!
başınımı?

O başını nerde göreceğini biliyormusun... :mrgreen: Ben sana gösterecem merak etme... extrabeer
Seni yakalamim olm bak diyorum sana yakalamim seni.... extrabeer

SherwaN demiş ki:
O başını nerde göreceğini biliyormusun... :mrgreen: Ben sana gösterecem merak etme... extrabeer
yakalamassan a... bu güne kadar bi terbiyesizliğimiz bi saygısılığımız olmadı sesimiz çıkmadı die tepemize çıktınız artık yeter yakala sndenmi korkacam istersen açık adres veirim gel beklerim herxzaman yvrumm... Evil or Very Mad

SherwaN demiş ki:
Açık adresi alabilirmiyim...

Vermez Abisi Vermez :lolmuch: Ama Ben biLetimi Kestim 2 Güne Ordayım Exclamation War'da YeniLdiği Zaman Charı Vermiycek Büyük İhtimaLLe Kendim Gidip aLcam Wink :lolmuch:

kahpehayat demiş ki:
SherwaN demiş ki:
yakalamassan a... bu güne kadar bi terbiyesizliğimiz bi saygısılığımız olmadı sesimiz çıkmadı die tepemize çıktınız artık yeter yakala sndenmi korkacam istersen açık adres veirim gel beklerim herxzaman yvrumm... Evil or Very Mad

Sende GuiLd'i Kapamaya Razımısın? YeniLirsen GuiLd'i Kapıycan Oke ??? FazLa Laf Yapma Bak Ne güzeL İddaLaşıyoruz.. Efsana Kadro Topluyorumö HAZIRLANIN!!!

Amk adam izmirde çıktı gerçi izmirde tanıdık çokta oraya kadarda gidilmezki iş zamanında...
Yoksa o çocuğa anasının babasının vermediği ii bi terbiye verirdim yemin ederim...
Hiç şakam yoktu neyse kısmet adresi kaldırdım ama yazın oralardayım emin ol...
Çok dikkatli olmanı dilerim... kahvekeyfi

Yukarı Alt