kamasanka demiş ki:
90 LEVEL VEYA EU karakteri geldıgınde sıtede resmı olarak yayınlanıp 3 ay sonra gelmıstı bunuda arz ederım
alla alla arkadasım sro nun sıtesını bı ıncelesene sen adamlar mart dıyo mart mart mart mart ne ucayından bahsedıyosun yoksa senmı karar verıyosun leqent 4 dun nezaman cıkması gerektıgıne pehhhh :twisted:

_FeRGie_ demiş ki:
17Mart2009 ^^ da qelicek 1.180 Versiyon olduguna göre Legend IV Suan 1.176 sa hesaplarsaniz o güne denk geldiğini anlıyabilirsiniz. her hafta bir artıgına göre ...
17 mart 2009 olabilir olmaz demiyorum.Ama 17 Mart Olmasının Sebebi Düsündüğün Gibi DeğiL Server Bakıma Girmiyor Legend 4 Geliyor bu yüzden Bi kerede 1.76 dan 1.80 Olabilir..

Hello. This is Silkroad Online.

First of all, we would like to apologize to all users in Titan server.

We have prepared an event for users in a Titan server as a reward. We know that this event cannot be enough for you.

Information of Reward Event for Titan server

Server: Titan Only

Event Expension: March 3, 2009 ~ March 17, 2009 (for 2 Weeks) (in Slikroad Standard Time)

- 30% Experience Event will last 2 more weeks till March 17, 2009.

We are sorry for all users in Titan server again. We are trying our best to provide a good quality of service.

Thank you.

Titan Yeni Server olduğu icin Hızlı kasılmaları icin ayrıcalık tanınmıs.
bence ya 3 ünde Gelir yada 17 sinde.Ama ben oyunda 24 ünde diye duydum.
Bütün Tarihleri Saydım :D

hyr daha cok var gelmesi için :D bosa beklemeyin 4mart fln diola hikaye onlar daha çinde cıkmadı oyun siz neden bahsediosunuz

yeni serverlerde lvl sorunu oldugundan biraz daha uzatılıyor IV gelmesi..
Kesin 17 diyemem ama mart sonlarına dogru gelcegi kesin.

Yukarı Alt