Takımı
Besiktas

Dün akşam saatlerinde mikrofonlarımıza ses veren Lenneth, "şuan boştayım ve bonservisim elimde. FC TiBET takımı bu günlerde çok güncel ve iyi işler çıkartıyorlar, eğer teklif gelirse neden olmasın ! " diye konuştu. Lenneth şunlarıda ekledi; "Kulübüm için iyi işler yapmak beni herzman mutlu eder. Ofansif ortasaha oyuncusuyum ve gerektiği zaman defansta bile yer alabilirim. Benim için önemli olan, önce takımımın başarısıdır" dedi.​

Not: Resimle uzaktan yakından alakam yoktur :mrgreen:

Açıkta benim gibi birkaç iyi oyuncu var. Sağlam takım sağlam rakibi olan takımdır. FC Tibet'e karşı iyi bir takım çıkartmamız lazım. :detective: :think:

Lenneth demiş ki:

Dün akşam saatlerinde mikrofonlarımıza ses veren Lenneth, "şuan boştayım ve bonservisim elimde. FC TiBET takımı bu günlerde çok güncel ve iyi işler çıkartıyorlar, eğer teklif gelirse neden olmasın ! " diye konuştu. Lenneth şunlarıda ekledi; "Kulübüm için iyi işler yapmak beni herzman mutlu eder. Ofansif ortasaha oyuncusuyum ve gerektiği zaman defansta bile yer alabilirim. Benim için önemli olan, önce takımımın başarısıdır" dedi.​

Not: Resimle uzaktan yakından alakam yoktur :mrgreen:
Takım kuruyorum gel bro. :dance:

tamam ^^
akşama beatrax 'ı da alıp bi maç çevirelim ;D haftasonuna takımı tamamlar pazar günü Tibetle bi anlaşma yaparız :D
1-2 aya kalmaz lig başlatırız zaten xD

favretto demiş ki:
tamam ^^
akşama beatrax 'ı da alıp bi maç çevirelim ;D haftasonuna takımı tamamlar pazar günü Tibetle bi anlaşma yaparız :D
1-2 aya kalmaz lig başlatırız zaten xD
I'm okey :wink1:

Takımı
Besiktas
Rocky Balboa demiş ki:
Lenneth seni HaxBall Gençlerbirliği olarak takımımızda görmek isteriz
15 Bin HaxBall $ karsılgında ^^
Geç kaldın hacım :mrgreen:

Rocky Balboa demiş ki:
Lenneth seni HaxBall Gençlerbirliği olarak takımımızda görmek isteriz
15 Bin HaxBall $ karsılgında ^^
Rocky seni yeni açılcak takımımıza bekleriz son transferler haberin olsun, neredeyse tamamız. :wink1:

Yukarı Alt