- Resim Silinmiş.

Hazırlık maçlarında klübümüz turnuvanında 2. takımı olan Legenden Fc klübü 3vs3 lük maçta Tycoon SK yı 5-1 lik bir skorla rahat geçti

Maçın Golleri

Legenden Fc- Kagan Ulucay 4 - Lincoln 1
Tycoon SK - Tgi Zz 1

Saygılarımla ..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
Hiç kimse umutlanmasın bu turnuva'nın galibi baştan belli^^
Yavas.. Sizi bir tek biz yeneriz,6 gol attigim maci unutmayin... Siz ne saniyorsunuz takiminizi... :P

PS : Mac oncesi kizistirma hareketleri... bkz. bokscularin mac oncesi basin roportajlarinda laf atip dovusmeleri...

Ben başvuru yaptım ama giremedim ıcfotb. ya :S önceden de 1-2 kez oynamıştım oyunu

cod-2 4ever xD Bide ıcanfootball turnuvasının galibini tahmin edenede büyük ödül olsun ? : P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
jesuswan demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Yavas.. Sizi bir tek biz yeneriz,6 gol attigim maci unutmayin... Siz ne saniyorsunuz takiminizi... :P

PS : Mac oncesi kizistirma hareketleri... bkz. bokscularin mac oncesi basin roportajlarinda laf atip dovusmeleri...
puhaha onda daha yeniydi bizimkiler sonrasında yaptığımız hazırlık maçı 7 yi bulmuştu tek kale oynamıştım unutmayalım ^^

dR.NooB demiş ki:
Ben başvuru yaptım ama giremedim ıcfotb. ya :S önceden de 1-2 kez oynamıştım oyunu

cod-2 4ever xD Bide ıcanfootball turnuvasının galibini tahmin edenede büyük ödül olsun ? : P
geçiniz zaten galip belli :wink1:

jesuswan demiş ki:
Kemalist demiş ki:

ben tek, siz 4 ünüz...

yenemeseydiniz yazıktı...

Ya birde bizim takım maç yapıyor, ismini bile benim bulduğum takımın maçına ben çağırılmıyorum :O :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tek hatirladigim,battery`nin 5-6 tane karsi karsiya gol kacirdigi,ondan asist aldigimi hissetmiyorum.. :P

extraloob demiş ki:
daha FC TiBET takımı sahaya inmedi 8)
sizide indiririz okanım. Takımın isimi FC tibet, o ne ya :D

Bizimkine bak, aslanlar gibi (kanaryalar gibi daha yakışır ama^^) Legenden FC

isminden efsane olacağımız belli ^^

Yukarı Alt