Bu lafından sonra Kizildeniz senı g.t etmek zorunda kaldım k.bakma =) Senin iddaya gırdıgın kısı madem belli ise http://www.d.k..n.org phoenix bolumunu de oku ıstersen benlede gırmısdın xD çok konusuyosun boş konusuyosun xD

... Diyecek Lafım Yok Artık Sizlere.. Dönüp Dolaşıyor Aynı Yere Geliyor :) Sizler Köpek Olmaktan Vazgeçin Artık. Yalakalık İle Biryere Varılmaz. Oyunda Harcadığınız Zamana Yazık. Yalakalık İle Charlarınızı Göstermeyin. Charlarınızın Gücü İle Karşıma Gelin :) Sen Kalk Oyunda O KAdar Zaman Geçir Ve Sadece Yalakalık Yapmak İçin Uğraş. Ne Hazimdir Sizdeki Ne Sabırdır Anlamıyorum! Hadi Basın Gidin Cicilerim.. Hala Charlarınızın Nickini Vermediniz ? xD

4thcrew burdada koruyosunuz demek bu pkk sürüsünü bu LegenD üyelerinin nasıl bi insan olduklarını tüm server 30 mart seçim gecesinde gördü fazla söze gerek yok hepsi gevurlarla bir olup globallarla tüm türklere küfür ederek dalga geçtiler 4 kardeşler ama siz ozaman serverda yoktunuz galiba neyin ne oldunu bilmiyosunuz....

Sanix in benimle pmden iddaya girdiği o hafta kalenin herhangi bir guild tarafından alınacağı alınmazsa charını sleceği alınırsa LifesGood u silmemi sölediğini oda biliyo bende ibliyorum.Anca kendini kandırıyosun biliyosun iddayı.Ayrıca savaştan sonra ki gün o kadar emeğin boşa gitmesin silmene gerek yok sadece delikanlı gibi laf atmayın oyununuzu oynayın diye pm attığımıda sende teşekkür ettiğinide biliyosun.Neyse ben serverı bıraktım uzatmaya değmez ölenle olana çare yok =)

Benim Sana İlk Pm'mi Hatılıyormusun Bilmiyorm Ama.. Şunu Dediğimi Hatırlıyorum Ben

Gaymours Bu Serverden Silinicek! Ki Siliniyor :) Sen Ne Demiştin? Bu Serverin KAderini Gaymours Belirler diye !.. Kafa Gitti Gövdede gitti Bi Kaldı Ayakları.. Ayağınızıda Yerden Kesiyoruz.. Olayınız Bitiyor :) Perşembe günü SS i Atarım Buraya :)

Ben serverdaki 2 tane charımı 1000TL ye satıp serverdaki oyun goldumu silke çevirip bir serverda 1m sp kasıp yoluma devam ediyorum.Sende bu konuda en az 5 tane olan kaleyi bu hafta alacaz resimleri koyarım gibi boş laflarını sölemeye devam ediyosun.Akıl mantık erdiremiyom sana koç olurda bu perşembede kale gitmesse ve ss koyamazsan çok gülücem ama diğer savaşta tekrar alacam yazarsın ard damarın çatlamış :mrgreen: :coffee:

LifesGood demiş ki:
Ben serverdaki 2 tane charımı 1000TL ye satıp serverdaki oyun goldumu silke çevirip bir serverda 1m sp kasıp yoluma devam ediyorum.Sende bu konuda en az 5 tane olan kaleyi bu hafta alacaz resimleri koyarım gibi boş laflarını sölemeye devam ediyosun.Akıl mantık erdiremiyom sana koç olurda bu perşembede kale gitmesse ve ss koyamazsan çok gülücem ama diğer savaşta tekrar alacam yazarsın ard damarın çatlamış :mrgreen: :coffee:

çok konuşuyorsun boş konuşuyorsun...

Hmm olaya bakış açısı meselesi. ben hiç bi zaman haftaya alıcaz bittiniz siz dagıldınız demedim. denilen laflara cevabımı verdim. ve fena cevaplar verdim adam bir daha yazı yazamıo foruma. sanırım utancından :D alır alır elbet bir gün legendde kale alır. bizde TEBRİKLER yazarız. cünkü bu bir oyun :)

Ahahahah şşşt resim koysanıza len kale alacaktınz ya:D 2hafta sonra çarşamba günü aynı şeyleri yazacağınızı biliyorum çok sıkıcısınız copy paste yapında yorulmyınz ahahahhaha

Seni Unuttum Sanma :) Serverin Kaderini Tek Bir Guild belirlemez :) Lafı Derin Sokarız Ve Acıtırız ! Bütün Server Seni KINADI. Seni Sevende KINADI Sevmeyende ^^

Yeni Char Açtım Dedin Ortalıkta Görünmedin.. Senin Arkadaşlara Faydan Olmadı.. Kendine Hiç Olmaz.. Boş Beleş Konuşmaya Devam Et,Biz Her Türlü Devam ediyoruz ^^

Real Life <3

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
dogru snix bana solemıstı neden benım cocuklarım her sabah ne mutlu türkum dıor dıye bunlar pkk deıl sımdı ole mı???

ne olursa olsun bı oyun bı kale ıcın benm vatanımı hıce sayan adam benı ılah yapacaksa da bır olmam,olamam vicdanım ızın vermez.

Yukarı Alt