Ya keşke gelse ya bıktım bu eulardan ne kadar sağlam olursa olsun bufflarla genede yatıorlar bi ırk gelsede ona geçsek :D

Bütün global serverlar yeni gelen legend i Test Server olarak açar herşey full başlarsın bi bu yapmıyo -.-

ps: Event göremedim yapmıcaklarmı acep bu sefer.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
HotelRoom demiş ki:
grafiklerdede gelişme görülür sanırım. pc özelliklei düşük olan sro. oyuncuları yandı :P

özelliği düşük olan pc'lerin çoğu cafe'lerde ki joymax pre. şartıyla cafe'leri ortadan kaldırdı istediği zengin ev kullanıcıları herhalde :detective:

110 level olmak çok çok çok çok çok çok çok çok çok zor olacak gibi.Baksanıza 2 kere caveye girme ve 2 saat kalma hakkınız var.Hadi plus ile kasarsın gene 1 günde 10 saat az.

ironEyE demiş ki:
110 level olmak çok çok çok çok çok çok çok çok çok zor olacak gibi.Baksanıza 2 kere caveye girme ve 2 saat kalma hakkınız var.Hadi plus ile kasarsın gene 1 günde 10 saat az.
İlla cavedemi kascan haritada başka yerlerdede mobs var anlayamadım :think:

ironEyE demiş ki:
Cave özel yer. Alexandria başka bir yer. 2 Yerdede 110 lwl e kadar moblar var.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
her yerde kasarız o dediğiniz yerler sadece silver ve gold coin için.

üşengeçlik edip yorumları okumadım :P sadece uniqueler olmayacak sanırsam dimi yeni açılacak olan mapda? 5 tane char getiriyorum çünkü arkadan kolay değil hepsini teleport edip oraya götür pt sisteminde hepsiyle ilgilenmek zorunda kal vs. :D

Yukarı Alt