Mc_TiKiCaN demiş ki:
Okan abi birde aklıma geLdi mastery skıller ne olacak?bi bilgin varsa paylaşır mısın_
mastery skiller hem china da hem euro charlarda artacak.Yani 100 lvldaki düzende gidecek.Örnegin China charlarda 3 buildi maxlayacaksınız euro charlarda 2 masteryi.

10 Eylül 2009 da bildirmistim :arrow: viewtopic.php?f=11&t=153560 :wink1:

ben bu konuyu acdıkdan sonra 105 lvl gelicek diyip yayınladıgıma karsı cıkanlar olmustu burdan onları öpüyorum :muck: 8)

İlk deva ISRO KSRO yu geçiyor..Joymax'e gerçekten birşey oldu ^^

Bu mastery level olayını arttırmaları gerçekden harika olmuş.Zaten avrupalı karakterlerde bu düzen vardı.Fakat çinli karakterlerde büyük sıkıntı yaşanacaktı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
Mc_TiKiCaN demiş ki:
Okan abi birde aklıma geLdi mastery skıller ne olacak?bi bilgin varsa paylaşır mısın_
mastery skiller hem china da hem euro charlarda artacak.Yani 100 lvldaki düzende gidecek.Örnegin China charlarda 3 buildi maxlayacaksınız euro charlarda 2 masteryi.

10 Eylül 2009 da bildirmistim :arrow: viewtopic.php?f=11&t=153560 :wink1:

ben bu konuyu acdıkdan sonra 105 lvl gelicek diyip yayınladıgıma karsı cıkanlar olmustu burdan onları öpüyorum :muck: 8)

işte bu yüzden Silkroıad Masters payesindesin Dünyada herkes biliyor artık Türkler zeki ve extraloob.com'da yer alıyorlar 8)

öp kuzum bizde çookk öpüyoruzzz neler dedik hayır dediler şimdi öpüldüler oturuyorlar :mrgreen:

Leetnock demiş ki:
İlk deva ISRO KSRO yu geçiyor..Joymax'e gerçekten birşey oldu ^^
Merak etme hacım,biz su anda onları geciyor gibi görünsekte onlar bizden önce arttırdı lvl sınırını.Bu nedenle 5-6 ay sonra onlara 115 yada 120 cap gelir biz hala 110 da sürünüyor oluruz :wink1: :muck:

@Mc_TiKiCaN
sorun degil kardes :nod:

invaders

Bilgiliyim
IKnowYouNow demiş ki:
plus alırsak, 3 ek giriş fırsatı diyor yani günde 3 keremi tekte girebilecez :s
zindana giriş günde 2 kere ile sınırlandırılmış
anladığım kadarıyla zindana premium plus sahibi olanlar günde toplam 5 kere girebilecek

SToRMx demiş ki:
IKnowYouNow demiş ki:
plus alırsak, 3 ek giriş fırsatı diyor yani günde 3 keremi tekte girebilecez :s
zindana giriş günde 2 kere ile sınırlandırılmış
anladığım kadarıyla zindana premium plus sahibi olanlar günde toplam 5 kere girebilecek
evet bencede öle :thumbsup:

Skiller hakkında bişe sölememişler.Büyük ihtimalle mastery lvl 330 olacaktı chin karakterler için :?:

Yukarı Alt