1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Legend Silkroad Avar (110 Cap) Free Silk

1. [​IMG]

Server Açılış Tarihi: 18 Haziran 2016 - 20:00

Server Linkleri:

Website : Legend Silkroad
    Facebook : [​IMG] Legend Silkroad Facebook Page
    Forum : [​IMG] Legend Shares

[​IMG][​IMG]

Başlangıç

Oyunumuza entegre ettiğimiz sorunsuz çalışan ve Job Point veren botumuz mevcuttur. Bu bot sayesinde oyunda bir çok etkinlik düzenlenecek ve bottan yardım alabileceksiniz. Bot sürekli geliştirilecek ve yeni eklemeler yapılacaktır.

1 - Otomatik Soru&Cevap Etkinliği
    2 - Legend Silkroad Piyango Çekilişi
    3 - Legend Silkroad Bot PM Desteği
    - Aşağıdaki resimler örnek olarak eklenmiştir. Bot sistemi ve komutlar sürekli güncellenecektir.

• Karşı tarafı mağlup ettiğinizde hanenize 5 Job Point yazılır. Eğer kaybederseniz aynı şekilde 5 Job Point silinir.
    • bkz: [​IMG]
    • Olası durumlarda vardır , karşı rakipte 3 JP kaldıysa eğer hanenize 3 JP yansıtılır.
    • Olası, Hileleri engelleme amacıyla 101 Lv sınırı + IP/MAC Kontrolü getirilmiştir.
    • bkz: [​IMG]
    • Hile ile JP sahibi olanlar anlık olarak sistemimize düştüğü için süresiz olarak tarafımızca Ban atılır.
    ÖNEMLİ: SAHİP OLDUĞUNUZ JP İLE HOTAN'DA BULUNAN ÖZEL NPCDEN ÜRÜN ALABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Haziran 2016
  2. BurakSerit

BurakSerit www.burakserit.com rank8

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Producer&DJ
    Önceden kapattığınız server'ın aynısı. Hiç bi değişiklik göremedim :)
    İsim değiştirseydiniz bari, kimsenin geleceğini sanmıyorum umarım ben yanılırım.

3. arge

arge Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    başarılar

4. Önceki servera tekrar bakın istersiniz. Tamamen farklı sistem. Karalama yapmadan önce biraz daha araştırsanız keşke.
    Teşekkürler.

5. BurakSerit

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Producer&DJ
    Sizde tutturmuşsunuz karalamada karalama, hocam ben seni karalıyacak olsam burda gelip kelime yapmam sana farklı yerlerde her türlü karalarım. Egoistmisin anlamıyorum ki.

6. Bean

Bean   globalmod rank8

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    Denizci
    İlk serverları yanılmıyorsam 100 Capti ve yine yanılmıyorsam bahsettiğin şeyin aynısını sende yapmıştın.

7. BurakSerit

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Producer&DJ
    Hocam ben burada hiç kimseyi, hiç bir zaman karalamam. Herkes bu işe emek veriyor birşeyler yapmaya en iyisini yapmaya çalışıyor. Ben emeklerin ne demek olduğunu iyi bilen biriyim, lakin benim emeklerim hiç bir zaman değer bilmedi bu durumun ne demek olduğunu bilirim. O yüzden emek veren kişi veya kişilere hiç bir zaman kötü bir söz, aşağılama, karalama tarzında cümleler kurmam. Yanılıyorsunuz, ben iyi niyetinden daima kaybeden biriyim. Gerçek hayatta beni tanısanız düşünceleriniz değişecektir. :)
    Arkadaşada server'ın başarılar dilerim, umarım egoist düşüncelerinden vazgeçer ve DAİMA Private Server serüveninde en iyi başarıları yakalar.

Bean bunu beğendi.
  8. Egoistlik ile bunun ne alakası var? Bariz karalamak bu. @Bean dediği gibi diğerinde de yorumlar yaptınız mevzuyu uzattınız, bunda da aynı şekil. Hayır önce bir o konuya sonra bir bu konuya bakın aynı mıymış diye sonra yorum yapın.

9. Incandescent

Incandescent Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    chinese build sistemi çok saçma olmuş

10. LegendSRO

LegendSRO Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    İlk açtığımız server free silk 110 cap idi doğru fakat hiç bir özelliği benzemiyor bilakis tamamen farklı. İlk açtığımız yıl 2011 idi yani dosyaların yeni paylaşıldığı , herkesin amatör olduğu birşey bilmediği yıldır. O yılda bile kısa sürede dosyaları çözüp açtıysak belli bir başarıyı yakaladıysak bu bize kötü eleştiri yapma hakkı vermiyor. Teşekkürler

11. Eu-Ch dengelemesi adına yapılan testler sonucunda 440 mastery ile eşitleme yapılmış olmakta ve gayet düzgün bir çekişme ortamı ortaya çıkmaktadır. Yorumunuz için teşekkürler.

Facebook sayfamızda Paylaş-Kazan etkinliği başlamıştır.
    Facebook Sayfamız : Legend Silkroad

12. Babs Online

Babs Online www.babs-online.com rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Web sitenize ulaşılmıyor...