Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Kezban oyuna inmiş wah wah :)))

artık bütün TR_Nuker_TR nickli şahsiyetler bunları alırlar ayyy sro resmen rezil günlerine yelken açıyor ne zaman kamasutra ve tao'nun giysileri çıkar o zaman alemlerde boy gösteririm 8)

bu bizim bariz köylü kıyafeti savaşcı kıyafeti değil şahsen ben almam gerek yok joymaxı kalkındırmaya.

Prada

Baba dikkat ettiysen Male dressi çekenin eline kaval kezbanin elinede testi vericeksin.. Bunlarla eline glavieyi alıp şov yapamazsın mantığa aykırı ^^

Biraz folklor oynayan çocuklara benzemişler.Ellerinede 2 kaşık koysak tam olcak :D Ama iyi düşünmüşler teşekkür ederiz joymaxa.Bir de erkeklerdeki fes sanki o kıyafete pek uymamış.Fes sanki böyle daha bürokratik bişey gibi geliyor.Sarık falan olabilirdi.Damatlığın headi takınca daha çok uyduğunu düşünüyorum.Bilmem yanlış mı düşündüm...

Aynen köylü kıyafeti gibi olmuş. Yeniçeri vs. gibi daha asil kıyafetler olsa güzel olabilirdi. Ama güzel değil kıyafetler.
Ayrıca adamların bizim kültürümüzü falan düşündüğü yok. Oynayan Türk fazla; para kazanmak için yapmışlar bunu.

Hmm... Female Dressi güzel yapmıslar ama male yi begenmedim :(
Male ye efe yada yeniçeri yapsalardı super olurdu :)

kimse almadı bunlarda yahu :D
ben 1-2 kişide gördüm oda ss olarak
oasiste hiç görmedim :D
ellerinde patladı

Yukarı Alt