Super bisey bu legend IV bOLE BİLGİLERİ ANCAK extraloob dan ogrenırız ellerine saglık :headbang: :beer:

Dört dörtlük bir topic.yeni gelen skillere veitemlere baktıkça gözüm kamaştı.Gerçekten harika bir iş çıkarmışsınız.Bu Legend IV Bize bayağı bir para harcatak gibi bow skillerine dönmek de zorlayacak bunun için en az 700 silk almam lazım galiba :P

budur abicim ya başka söze ne gerek...helal olsun diyorum DH'den 2 sivri zekalı cıkıpta söylediklerine bak ya vallahi iyi iş..

Teşekkürler Adminim Süper Bir Topic Olmus. :)

Ellerine Sağlık Klavyen Dert Görmesin :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
/ Tek link yayındadır 8)

ps : Yarın bir kaç tane daha tek link koyacağım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tevez demiş ki:
budur abicim ya başka söze ne gerek...helal olsun diyorum DH'den 2 sivri zekalı cıkıpta söylediklerine bak ya vallahi iyi iş..

canımsın boşver kuzum o kişiler emin ol sitemizden banlanan kişilerdir, hizmeti çalışmayı takdir etmeyen insan değildir öncelikle :wink1:

bu arada hep extraloob olmuyor beyler koca topicte birinizde yazmamış yahu screamadle ve kemalist için onlar olmasa emin olun bu topic olmayacaktı hatta arka planda kimler var da asıl kişileri yazıyorum işin büyük kısmını yapanları biz http://www.extraloob.com ailesiyiz tek amacımız var Bilgi Paylaşmak kabiliyetlerimizle sizlere güzel işler sunabilmektir sizler beğendiyseniz hizmet layıkıyla yapılmış demektir :muck: :kalp: :beer:

Ya bu 100 lwl biraz erken gelmedimi :D bana göre biraz erken geldi yeni serverlarda olanların işi zorlaşcak :P benimde zorlaşacak :D

Windy

screamadle demiş ki:
extraloob demiş ki:
çok teşekkür ederiz canlarım her yerde bu linkleri kullanabilirsiniz hem download olarak hemde görselleri, hepsi türkçe ve tarafımızdan çevirilmiştir.

Ps : ayrıca komacan öpücükler kemalist ve screamadle'a :kalp:
Yorucu bi günün ardından ancak uyanabildim ^^
Rica ederim hacım, extraloob.com için her zaman :wink1: :headbang: :buddha:
hacım hem ROM oynayıp hem bunları yapıyorsunya helal olsun sana :P

Kemalist demiş ki:
/ Tek link yayındadır 8)

ps : Yarın bir kaç tane daha tek link koyacağım.
kralsın hacım linklerin kralı :D

Yukarı Alt