EliteTurk

Aileden
Evet arkadaşlar bildiginiz gibi Legend IV Plus geliyor ve benim aklımda türlü sorular ortaya çıktı,bilen arkadaşlar aydınlatırsa ortamı minnettar kalırım.. :popcorn:

1.)Bu Roc Mointainde Roc dan düşücek olan itemler sadece Seal Of Sun,Seal Of Moon ve sos olarak çıkıcaksa Repair invaild olma olasılıgı varmı itemlerin yani yanık olarak çıkma olasılıgı varmı itemlerin ?

2.) Bu çıkıcak olan itemler 10 Degree itemlerle aynı Lvl lerdemi olucak?

3.) Roc mointain deki yeni gelicek olan canavarların Lvl leri kaç Lvl ?

Bu soruları yazmam daki sebep 100 Lvl Chest ve 100 Lvl Legs düşürttüm ben Medusadan no invaild onlara + Blue basıp kendim kullanıcam malum piyasada blue basmak için yeterli stone yok olsa bile çok pahalıya satıyolar,en azından eyer düşündüğüm gibi deyilse elimden çıkartmam itemleri.. :P

EliteTurk

Aileden
Cvp ları bekliyorum 9 deneme mod 2 tanede modelatör arkadaş var şu bölüme ait ..

extraloob a saygılarımla yeni deneme modların çalışmıyor bak

ps:rütbeyi al yan gel yat :D şaka şaka :D

1)yanık olur olur joymax boyle bir kıyak yapacağını zannetmem
2)heralde oyle olur
3)Bi fikrim yok ama cap gelmedığıne gore aynı olcabilir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
LegendMaster demiş ki:
Cvp ları bekliyorum 9 deneme mod 2 tanede modelatör arkadaş var şu bölüme ait ..

Bende genel bir moderatör olduğum için üstüme alınıp cevap vereyim , moderatör olabiliriz ama malesef bizlerde geleceği göremiyoruz , bizede yeni bir şey bizde bakıp öğreneceğiz. Update çıkmadan kesin bir bilgi vermemiz imkansız .

silkroadlife

Bilgiliyim
LegendMaster demiş ki:

biraz agır oldu lafın kardeşim tamam bazı d.mod çalışmıyo ama ben

EliteTurk

Aileden
Kemalist demiş ki:
LegendMaster demiş ki:

Bende genel bir moderatör olduğum için üstüme alınıp cevap vereyim , moderatör olabiliriz ama malesef bizlerde geleceği göremiyoruz , bizede yeni bir şey bizde bakıp öğreneceğiz. Update çıkmadan kesin bir bilgi vermemiz imkansız .
ps diye başlıyan ifadem şakaydı beyler kusura bakmayın ordada belirttim,heycan yaptım biraz :curtain:

Yukarı Alt