Beyler yüklemeyi yaptım gibi ama jason arkadaşımızın deidği gibi silkroad2 yi tanıtma penceresi gelmedi yükleme bitti silkroad has been already installed would you delete and reinstall it? diyor evete bassam ne olur acaba cwp lütfen??

beyler setup aktifleştiriciyide bilmem datanın içindekini de diğer clietn 1.50 yide c ye atın ve öyle yapın

clientide setup aktifleştiriciyide legend3.exe yide C nin içine atın sonra calısıor o sorun bendede wardı

kurulum baslıyor yuklenecegı yerı soruyor gosterıyorum sonra kurulum yukleme gostergesı cıkmadan kapanıyor hıc bıryere hıc bır sey yuklenmemıs oluyor ?

Sehzade demiş ki:
fbli69 demiş ki:
legend039 demiş ki:
Mod kardeş ve yapabilen arkadaşlar bakın resmi gönderiyorum jason kardeşin dediği gibi isim de aynı zaten ama olmuyor yapabilen lütfen açııklayabilir mi??

- Resim Silinmiş.
bnm hatada ona buna benzer birşey..

Yardımmm??
Aynı hata bende de var :S

clientide setup aktifleştiriciyide legend3.exe yide C nin içine atın sonra calısıor o sorun bendede wardı

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
benim anlayamadıgım şu war biz bunu böle yapıkta sanki sro updatemi edio bunda
90 geldikten sonra gene update etcek gec kalcaz nası oyuna ilk gircez
*Ben bunu bakım basladıktan sonra yaptım ondan dolayı olabilrmi?

Ya beyler kurulum bende oluyo ama silkroad2 ye tanıtmak için pencere gelmedi yaa yardım lütfen...

Beyler resmide koyuyorum tanıtma yer isitemeden direk bunu weriyor ewete bassam ne olur bi sorun olur mu sizce ne ypamalıyım niye gelimyo tnaıtma???

- Resim Silinmiş.

legend039 demiş ki:
Beyler resmide koyuyorum tanıtma yer isitemeden direk bunu weriyor ewete bassam ne olur bi sorun olur mu sizce ne ypamalıyım niye gelimyo tnaıtma???

- Resim Silinmiş.
Ona bas oyunu yüklerken soruyo yüklemek istediğin yeri.Ordan ayarlıosun Silkroad 2 wb..(bn öle yaptım)

Yukarı Alt