A

Anonymous

Guest
quaresma demiş ki:
arklar herkez şu sorunun yanıtını arıyor
( legend II de 90 lvl gelicekmi)
bilgisi olan bi hayırsever kardeşimiz yardımcı olsun pls..
legend II > kale savaşları
legend III > 90 lvl

Güsel topic olmuş uğraşanlara thanks...
Yaw bu joymax kale savaşı getirmesine getirirde bu kadar iğrenç lagla o videodaki kadar rahat biçimde war yapılırmı kardeşim serverlerin düzelmesi lasım önce.. vede TTnet zaten kaldırmas... hayal gibi bişi olur heralde bu kale savaşı

18 aralıktan sonra oyunu oynayabilmek için sro nun sitesinden torrent dosyasını indirmeniz gerekecek sanırın kale savaşları da o zaman gelecek legend 2 olarak 90 lvli bilemem ama oyuna sürekli yeni skill kitapları gelio bnce 90 lvl de oldukça yakın

A

Anonymous

Guest
TurkSword demiş ki:
Güsel topic olmuş uğraşanlara thanks...
Yaw bu joymax kale savaşı getirmesine getirirde bu kadar iğrenç lagla o videodaki kadar rahat biçimde war yapılırmı kardeşim serverlerin düzelmesi lasım önce.. vede TTnet zaten kaldırmas... hayal gibi bişi olur heralde bu kale savaşı
+1907

ewet sonunda gelebildi kale savaşları ne diyebilir ki knight online yok etmek için kurulmuş bir firmadır gaymax ama şimdi bükemediği öli öpüyor we yıkmaya çalıştığı oyuna benzemeye çalışıyo ama iyide yapıyo kale savaşlarını görmüştüm knight da çok sarıyodu ama grafikler berbat olduğunda lag olmuyodu Sroda ise hayvan gibi Lag war neyse dileyimiz Lagsız Sroda Kale savaşları yapmak inş. bu isteğimiz gerçekleşir we herkes oyundan zevk alır kolay değil 80 lv kadar kasıp charı fuulemek şimdi sabrımızın mükafatını alacağımız gündür :lol:

ya lagı ben çözemedim neyden ve naıl oldunu interet kafeye gittim lag yktu lag 0 dı ewe bi geldim haywan gibi lag ewdekiylen internet kafedekinin arasında ne fark vardı acaba

|O²| demiş ki:
[flash=425,350]http://www.youtube.com/v/vCiE5HUqE_g[/flash]

Ekle bunuda ^^
Arkadaslar buradaki video ya göre Kale savaslarıyla birlikte 9 Degree de geliyor. Cünkü bu videoda ki silahlar ya 9D veya 10D :) Eger Lvl yükselecekse benden herkeze tavsiye elinizde ki 72+7 72+9 gibi silahlari bi an evvel para ediyorken satin :))

cekikgozlu demiş ki:
|O²| demiş ki:
[flash=425,350]http://www.youtube.com/v/vCiE5HUqE_g[/flash]

Ekle bunuda ^^
Arkadaslar buradaki video ya göre Kale savaslarıyla birlikte 9 Degree de geliyor. Cünkü bu videoda ki silahlar ya 9D veya 10D :) Eger Lvl yükselecekse benden herkeze tavsiye elinizde ki 72+7 72+9 gibi silahlari bi an evvel para ediyorken satin :))
sen videoya takma kafanı hacım JM işleri degiştirdi sırayı karıştırdı normalde koreye legend 6 da geldi kale savaşları bize ise legend 2 de geliyo
normalde legend 2 90 capı idi ancak joymax nedeni bilinmiyen bir şekilde sıralamanın .....
keşke 90 cap gelseydi

ben oyunu ındırdımm boylee bıı hata werıyoo Babylon il turkceye cewırdımm
Bu Legend2 güncelleşmesinden sonra kullanılabilen müşteri bir dosyası.Oyunun içine çabucak kayıt olmak için dileyen kullanıcılar gününü, Legend2 güncelleşmesi ve yarar gününe kadar lütfen müşteri dosyasını tut O çok gün

ingilizcesıdee buu

this is a client file that can be used after the Legend2 update.Users who wish to log into the game quickly on the day of Legend2 update, please keep the client file until the day of Legend2 update and use it on the very day

tamam işte gelecek hafta kale savaşları updatesi gelince indirdiğin setup dosyasını kuracan yani şimdi değil gelecek salı kulanacaksın

aşağıda dediğine göre

24-26 kayıt günleri
27 savaş günü yani perşembe saat 19:00--21:00 bizim saatimize göre 13:00--15:00 bu saatte olan savaşlara pek türk katılamaz gibi

Previously we have announced to our users that the time of Fortress War will be every Friday, 19:00~21:00 Silkroad Standard Time. However, this has changed to every other Thursday, 19:00~21:00 Silkroad Standard Time. And the first Fortress War will begin at 12/27/2007.

BOSPHORUS demiş ki:
aşağıda dediğine göre

24-26 kayıt günleri
27 savaş günü yani perşembe saat 19:00--21:00 bizim saatimize göre 13:00--15:00 bu saatte olan savaşlara pek türk katılamaz gibi

Previously we have announced to our users that the time of Fortress War will be every Friday, 19:00~21:00 Silkroad Standard Time. However, this has changed to every other Thursday, 19:00~21:00 Silkroad Standard Time. And the first Fortress War will begin at 12/27/2007.
evet saatler aynen boyle valla ben katılacam bi sorun olmazsa evdeyim ve o anı bekliyom süper olcak bence paso kan akacak hehehe :lolmuch:

Küçük ve büyük kale denmiş ama sadece büyük kale var.Küçük kale yok?

Yukarı Alt