Legen 4 efsanesi fazla uzun sürmez insanlar biraz hevesle yüklenir sonra gerisi geriye aynı şeklini alır... EU buildleri olduğu sürece silkroad kimseye haz ve zevk vermez... Buff pleaseciler anlamıştır ne demek istediğimi 70 lvl de bu sözcüğün s si yokken oyunun tadı vardı şimdi buff çıktı merlik bozuldu :D
Wizardlar 130 lvl i beklemek zorunda sadece 130 lvl de 2 attack skili açılacak... Buz ve elektrik yeni attack skilleri buzu çok beğeneceksiniz :D Blizzardın yeni versionu olacak diye biliyorum...

rogueye atak skili gelmicekmi 150ye kadar bilen yokmu yaw
çinlilere %60snowda geldi euların işi hepten duman:S
bu snow kaça kadar gitcek bole yaw:D

Leo Kenzo demiş ki:
Legen 4 efsanesi fazla uzun sürmez insanlar biraz hevesle yüklenir sonra gerisi geriye aynı şeklini alır... EU buildleri olduğu sürece silkroad kimseye haz ve zevk vermez... Buff pleaseciler anlamıştır ne demek istediğimi 70 lvl de bu sözcüğün s si yokken oyunun tadı vardı şimdi buff çıktı merlik bozuldu :D
Wizardlar 130 lvl i beklemek zorunda sadece 130 lvl de 2 attack skili açılacak... Buz ve elektrik yeni attack skilleri buzu çok beğeneceksiniz :D Blizzardın yeni versionu olacak diye biliyorum...
Yav bu Lv sınırı nereye kadar gidecekki ? :think:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ValkyRion demiş ki:
Leo Kenzo demiş ki:
Yav bu Lv sınırı nereye kadar gidecekki ? :think:
140 lv max. lv sınırı.

Wizz char skilleri yok vurus yukselısı bomba yine zevkli wizzard yine para wizzardta yine demon wizzardta vede yine pwpde tek :mrgreen:

Proleter demiş ki:
star287 demiş ki:
biz sizi beklemek zorundamıyız:DDD
benim 90 lvl charım zaten var 500 k spde + dırek 100 olacam ama

gördümki hıc skıll eklenmemıs :D mage dress ve staff iğrenç ötesi

çin charları massalah :D 3 er 5 er yenı skıller :D

yani biraz gocundum şahsen :D yanı maksat beklemek meselesi değil :D dostum :)

:D

benim en çok üzüldüğüm şey ise legend 4 legend 5 getirip 100lvl getireceklerine gitsinler islam ırkını,charlarını getirsinler böle süreyi hep uzatıolar oda allah bilir 2 yıl sonra gelir.Eğer gelmiceksede hiç reklamlarını yapmasınlar böle olcakta şöle olcak giysileri böle.

Yukarı Alt