Takımı
Galatasaray
Bende de 90 Wizard var legend IV çok erken geldi daha 90'ın tadına varamadık :S.90 lvl gelirken de bazı arkadaşlar nukerler wizardlardan iyi olacak diyorlardı yeni eklenen nukelerle ,ama gördük ki değişen hiçbirşey olmadı :D wizardın gücünün azalacağını düşünmüyorum!..(wizarda yaklaşabilecek tek chinese karakter nuker o da yeni eklenen 1 nukeyle olmaz gibime geliyor:D)

EU charlar hiç ama hiç düşünülmemiş yazıklar olsun :S 100lvl FF si yapan arkadaşlar hayal kırıklığına uğradı. :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WindTalker demiş ki:
yenilikler iyidir,candır.oyuncuları arttırır,oyuncu artması demek para demek :roll:
tam benim tarzımda bir yorum işte budur benimde demek istediğim erken gelmesi de çok güzel oldu şiir gibi ilerleriz iyi ki gaiada full set düzmemişim :D
artık 1 yıl boyunca lvl 100 takılacağımıza göre canavar gibi bir char yapma zamanı geldi ^^

gele gele barda gelmıs atak skıllerı 16 sn lık pot olayına karsın hıc bı skıll gelmemsı kotu olmus bır cok kısı (eu) charını bırakablır kıyafetler warrıor harıc komedı

++ 80 den berı skıll gelmıo ama chınlere her upda gelıo

furious demiş ki:
bune yaw wizarda 80 den sonra hiç skill gelmiyo :? :!!&%&! ayrıca bu tür büyük updateleri yaz aylarında yapsalar çok daha iyi olcak
Ne gerek var ya sklii e zaten yaldır yaldır vuruyosunuz :D

eu ve çinlerin damagelerini eşitlicekler diye bi haber çıkmıştı bakalım o ne olcak.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
odesca demiş ki:
furious demiş ki:
bune yaw wizarda 80 den sonra hiç skill gelmiyo :? :!!&%&! ayrıca bu tür büyük updateleri yaz aylarında yapsalar çok daha iyi olcak

eu ve çinlerin damagelerini eşitlicekler diye bi haber çıkmıştı bakalım o ne olcak.
İmkansız. Bir nukerın 40k vurduğunu düşünemiyorum. Hem de kalkanı var. Wizardın hiç olmazsa defansı yokken atağı yüksek. Nukerın hem defansı hem atağı yüksek olursa...

Wax Whine demiş ki:
odesca demiş ki:
furious demiş ki:

İmkansız. Bir nukerın 40k vurduğunu düşünemiyorum. Hem de kalkanı var. Wizardın hiç olmazsa defansı yokken atağı yüksek. Nukerın hem defansı hem atağı yüksek olursa...
:thumbsup: Aynen öyle

Wax Whine demiş ki:
odesca demiş ki:
furious demiş ki:

:thumbsup: Aynen öyle

Xanthos demiş ki:
furious demiş ki:
Wizarda saldırı skili gelmeyeceği lv 80'de belliydi ki, dikkat etmediniz mi hiç. :)

Lv 80'de tüm saldırı skill sıraları full açılıyor. nereye saldırı skili gelecek? Yeni skill sırası açmaları gerekir. onun için de Cold, light, fire , earth mastery'den ayrı bi vuruş bulmaları lazım. TAHTA olabilir mesela :mrgreen:
Toprak, buz, ateş , ceryan, tahta :lol: :mrgreen:
bende aynını düşünüyordum :D legend 5 de mutlaka wiz lara yeni skiller gelecek ve yeni bir element olur kesinlikle hava düşünsenize bi tornado vurduğunu adamı uçurur hatta knock down özelliğide olur yere düşer char sonrada alttan earthquake yapar yerden çıkan topraklar götüne batar :D

Windy

extraloob demiş ki:
WindTalker demiş ki:
yenilikler iyidir,candır.oyuncuları arttırır,oyuncu artması demek para demek :roll:
tam benim tarzımda bir yorum işte budur benimde demek istediğim erken gelmesi de çok güzel oldu şiir gibi ilerleriz iyi ki gaiada full set düzmemişim :D
artık 1 yıl boyunca lvl 100 takılacağımıza göre canavar gibi bir char yapma zamanı geldi ^^
full set düzenlerin vay haline,harcadıkları golda zamana yazık oldu :sfff: Silkroad yetkililerini birkez daha tebrik ettim.ne zaman ne yapacaklarını çok iyi biliyorlar. 8)

kafanızı yormayın ff wızard ff bowa tek atıo 100 lvl dede ıstıyen youtuden arastırır bakar linkı unuttum kusura bakmayın bulım eklerım

erdemiradeli demiş ki:
Ben BU 10D olayını hiç mi hiç sevmedim daha 1 tane FF bladedım var 4-5 tane onglarda sp farm charım var bari onlarıda 90 yapsaydım elımde kalıcaklar sımdı. :lol:
Elinde neden kalsın ki ? Sp li char her zaman para yapar :D

Oh iyi oldu wizardlara o slotlara gelip kıllına ks atanların havasını bir bower olarak pvp de sondurucem hahaha :twisted:

4ever chine char !! süper oldu bowlar !!3 tane gzl skil geliyo 10 numara olcak bowlar glavie hiç gzl skil gelmemiş 76 dull aatndan hariç bence 100 lw de en güzel bowcular olcaklar 1

Yukarı Alt