Legend 4 geldigi için, 90 lv arkadaşlar biran önce lv atlamaya çalışıyorlar. Bu bölümde ise en iyi ve en hızlı lv atlayan arkadaşları bir araya getirmek ve Extroloob sitemizin en hızlı Exp. kasan Üyesini seçmek için böyle bir topiçte toplanmak istedim. Umarım herkez en kısa süre de 100 Lv olur. Ama bizim amaçımız en hızlıyı seçmek
Raydan Alıntı :popcorn:

HeNDiCaP

Bilgiliyim
- Resim Silinmiş.
ehem ehem :D yarın 91 ide koyarız medusadan sslerde yayınlarıq Allah izin werirse

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Charım soyuldu 80 lvldi :( gizli yanıtı bişeyi yoktu.. Ama bu bana koydu hemen başlıcam ilk önce düzgün bir farm ardından 100 lvl e doğru gidicem... gaia mı gelsem diyorum ama farm a para vermek istemiyorum kendi charımla yaparım diye düşünüyorum. Ne yapsam ne etsem siz söyleyin :beer:
chine açarsam kesinlikle bow açıcam ama Eu açarsamda büyük ihtimal x-bow şimdilik tercihim Bow..

SilenTT demiş ki:
Charım soyuldu 80 lvldi :( gizli yanıtı bişeyi yoktu.. Ama bu bana koydu hemen başlıcam ilk önce düzgün bir farm ardından 100 lvl e doğru gidicem... gaia mı gelsem diyorum ama farm a para vermek istemiyorum kendi charımla yaparım diye düşünüyorum. Ne yapsam ne etsem siz söyleyin :beer:
chine açarsam kesinlikle bow açıcam ama Eu açarsamda büyük ihtimal x-bow şimdilik tercihim Bow..
<Senin yapacağın en iyi şey çar satın almak.

Plutoda ilk 91 olmanın gururu :twisted:

Girer girmez plus basmayı bile unuttuk ama neyse :)

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Lwl atladığımda resim aLamadım Skıller 91 max yapacak kadar sp kastık o kadar xD
10 d iLk +5 SiLahımLa resim Koyayım Dedim :headbang: :headbang:

Yukarı Alt