1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

Legend 3 yükleme problemi !..

1. EnDZoNe

EnDZoNe   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ben şu an çalıştırmaya uğraşıyorum.Bir programla çalıştırmayı denedim aşağıdaki hatayı verdi. Normalde " Please Wait." falan yazması lazımken bu çıkıyor. Neden olabilit ? İndirirken bi sorun mu oldu acaba ?. Kotalı internetim var yeniden mi indiricem? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.Program belleğe sığmayacak kadar büyük yazıyo sanırım.Tıklıyorum aniden bu siyah ekran açılıp kapanıyor.Screen i zor aldım...

2. jumper

jumper Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hard disckin doluysa olabilir eger doluysa bi lac programı sil veya baska hard discke yukle vede onu yarın yani salı gunu kurcan suan kurarsan calısmaz

3. EnDZoNe

EnDZoNe   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    20 GB yer açık harddiskte..Salı günü deniyim olur belki diyicem ama şimdi tıklayınca please wait yazması lazım diye bilyorum.Şimdiden yükleyebileceğim bi programla denedim olmuyor.

4. zafer1313

zafer1313 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewt aynı hata bndede war ama bendeki setup 910 mb yani bunun 930 mb olması gerekmiormu

5. KinqDooM

KinqDooM Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADASLAR NOLUR YARDIM EDIN PLEASE VAİT GELIOR 2 SANIYE SONRA DAMAGE HATASI VERIOR DENEDIM SUREKLI YINE OLMUOR RESET FALAN ATTIM SRO YU SILDIM YINE OLMUOR LUTFEN YARDIM EDIN :s