EnDZoNe

Beyler ben şu an çalıştırmaya uğraşıyorum.Bir programla çalıştırmayı denedim aşağıdaki hatayı verdi. Normalde " Please Wait." falan yazması lazımken bu çıkıyor. Neden olabilit ? İndirirken bi sorun mu oldu acaba ?. Kotalı internetim var yeniden mi indiricem? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.Program belleğe sığmayacak kadar büyük yazıyo sanırım.Tıklıyorum aniden bu siyah ekran açılıp kapanıyor.Screen i zor aldım...
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

jumper

Öğretiyorum
hard disckin doluysa olabilir eger doluysa bi lac programı sil veya baska hard discke yukle vede onu yarın yani salı gunu kurcan suan kurarsan calısmaz

EnDZoNe

sk8er_boi demiş ki:
hard disckin doluysa olabilir eger doluysa bi lac programı sil veya baska hard discke yukle vede onu yarın yani salı gunu kurcan suan kurarsan calısmaz
20 GB yer açık harddiskte..Salı günü deniyim olur belki diyicem ama şimdi tıklayınca please wait yazması lazım diye bilyorum.Şimdiden yükleyebileceğim bi programla denedim olmuyor.

ewt aynı hata bndede war ama bendeki setup 910 mb yani bunun 930 mb olması gerekmiormu

ARKADASLAR NOLUR YARDIM EDIN PLEASE VAİT GELIOR 2 SANIYE SONRA DAMAGE HATASI VERIOR DENEDIM SUREKLI YINE OLMUOR RESET FALAN ATTIM SRO YU SILDIM YINE OLMUOR LUTFEN YARDIM EDIN :s

Yukarı Alt