bu oyunu bu yüzden seviyorum işte :) böle hiç beklenmedik updateler yapıyolar büyük bi update olcağını biliyodum ama bu updateyi hiç düşünmemiştim :D

_Desmond_ demiş ki:
Gerçekten harika bir çalışma teşekkürler. Bu erken gelen ve pek fazla yenilik içermeyen ek yükseltmeyle joymax anca kışı çıkar. Nisan-Mayıs gibi daha büyük bir yükseltme beklemek yanlış olmaz.
kesinlikle doğru :wink1:

KhulteghinKhan demiş ki:
adnan282 demiş ki:
ScREaM oF HaTE demiş ki:
Full Client Download seçeneğine tıkladığımda Coming Soon ibaresi geliyor önüme;ters giden bir şey mi var benden kaynaklı bir bilgisi olan var mi? ya da indirmeye başlayan arkadaşlarımdan link alabilir miyim?
bendede aynısını diyor ama bazıları indirmeye başladım yazmış nerden indiriyolar acaba? :roll:
silkroadonline.nete gir sol üstte full client download var ona bas 1.170 clienti indir
Belirttiğim gibi coming soon ibaresi geliyor yani;nereden indiriyorsanız client'in kırık olma ihtimali yüksek.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
update gelmeden eklenmez zannımca salı günü gelecek hepsi ^_~

silkroadonline.nete gir sol üstte full client download var ona bas 1.170 clienti indir[/quote]
Belirttiğim gibi coming soon ibaresi geliyor yani;nereden indiriyorsanız client'in kırık olma ihtimali yüksek.[/quote]
kardeşim web sitesinde notlar arasına bile eklediler 1.170 client eklendi diye hiç okumuyorsunuz adamlar kendi yayınladıkları seyi kırarlarmı valla kimseyi bilmem ben indirdim bile hazır sadece clientin acılacagı gunu yani ayın 16 sını bekliyorum

arkadaşlar web sitesinde bir yerde gördüğüme eminim ama yerini bende bulamadım :D
sallıyor diyebilirsiniz ama ayın 16 sında yeni fortress ile birlikte devils sipritler gelecex ve eventla birlikte sizi şimdi kanıtlayamadım ama ayın 16 sı gelince herkes bana hak verecektir ben şimdiden clienti indirmenzi tavsiye ederim o gun bir cok kişi indirmeye calısacak ve cok yavaş indireceksiniz o yuzden bence şimdiden indirin

bu arada devils siprit için yeni bir slot gelecegi söyleniyor gngwc dünya ikinci kardeşim trowzeenden aldgım bilgi orda bizzat kendisi görmüş

Mrk etme 4 link halde 200 mb 100 mb 400 mb rapid'e upload edicem kimse yavaş indirecem diye problem etmesin clienti bulabilsem bide :)...

Silkroadonline sitesinde duyuru yapıldı daha tam sürümü client yayınlanmamış diğer clientleri indirmeyin diyorlar.

pacaveli demiş ki:
bu oyunu bu yüzden seviyorum işte :) böle hiç beklenmedik updateler yapıyolar büyük bi update olcağını biliyodum ama bu updateyi hiç düşünmemiştim :D

_Desmond_ demiş ki:
Gerçekten harika bir çalışma teşekkürler. Bu erken gelen ve pek fazla yenilik içermeyen ek yükseltmeyle joymax anca kışı çıkar. Nisan-Mayıs gibi daha büyük bir yükseltme beklemek yanlış olmaz.
kesinlikle doğru :wink1:

Arkadaslar 1.170 Dıyor En Uste Indırıyorum su an ama cok yawas ındırıyor neden bole 1 mitle ındırıyor cozum nedır

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu anda lega bir link joymax tarafından yayınlanmadı, diğer linkleri mümkünse asla indirmeyiniz !

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
resmi olarak joymax sitesinde daha yayınlanmadı bekleyin diyor...

su anda war kardes joymaxın sıtesınde download bolumunde en uste ordan ındırdım ?

Hello. This is Silkroad Online.

We inform our users that downloading full client for Legend 3 Plus is now available at Silkroad online home page.

You can download full client now, however it will not work until Legend 3 Plus update.

Thank you

Yukarı Alt