- Resim Silinmiş.

Ya ben topic'i yeni gördüm Char şuan FULL FARM Setde yaptım bayaa oluyo yani Mars'da tanınan chardır..Serverin En iyi Glavierlerinden.. 88head yok olsa süper olcak bide 90chest üfff :D :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Beyler bnde zeus ta oynuyorum 50 lv im bitürlü kasılamıyorum parada yok allh rızası icin biriniz kasın bni adım _MeTe0r_ :|

Miyoko demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
güzel topic olmuş. Ben olmam ya. Glavierlar yavaş kasıyor. Bir sürü full int varken strcilere kalmaz bu topic =)

nası yani şimdi glavierler zor mu kasıyor xD
en hızlı kasan o
robot gibi :mrgreen:
en yavaş kasan blader başkada yavaş kasan yok.
en sağlamıda blader :P
ya git glaviemi hızlı kasıyormuş? şu oyunda nukerle bovcudan hızlı kasan yok . glavie gidicek mobun yanınada felanda. nuker çat çut durmadan vuruyo bovda uzaktan uzaktan yanına gitme derdi yok. blade 90 lvl de kinq atacklarıda öyle

huuuu modlar artık silin şu konuyu 1 aydır hava kirliliği yapıyor. 90 lvl geleli 1 yıl olacak. bu bölümün modlarıtatile çıktı galiba :D

zagaron demiş ki:
huuuu modlar artık silin şu konuyu 1 aydır hava kirliliği yapıyor. 90 lvl geleli 1 yıl olacak. bu bölümün modlarıtatile çıktı galiba :D

huuuu burdayız, konunun ne zararı var anlamadım :think:

zagaron demiş ki:
Hâlen 90 lvl olmayanlar var... İsteyen levelini burda belirtiyor. Hava kirliliği nerde?

Yukarı Alt