Hackshield i kaldırmazsa bişi olmaz hackshield oyuna paket yolluyor bir süre sonra eğer yollamazsa büyük ihtimalle ban yiyorsunuz hatta hs ilk geldiğinde bi ban sorunu olmuştu herkes banlanıyordu devde dışı bırakmayanlar bile o hack shieldin sorunu yüzündendi ayrıca bu paket gönderilmeden clientless girilirse dc yiyorsunuz i bot bu sorunu çözmüş paket yollanınca uyarı veriyor clientless e geçebiliyorsunuz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Leetnock demiş ki:
Leetmol Loader

Öncelikle şunu belirtmek isterimki program çalıntı edit vb değildir..saatlerimizi alan bir çalışmadır.

Programın tasarımı ve kodlaması ben ve _MoLiBDeN_ tarafından yapılmıştır onada çok çok teşekkürlerimi iletiyorum güzel bir ekip çalışması oldu.

Programı her versionda güncelleyeceğiz,yeni özellikleri elimizden geldiği kadar ekleyeceğiz. v.1 deyiz henüz eksikliklerimiz yok değil

Kullanım
;

Önemli NOT : Sadece silkroad'ı C : Program Files / Silkroad da olanlarda çalışmaktadır başka türlü gameguardı kıramadık..Eğer Program Files'da kurulu silkroadınız yoksa ve de kullanmak istiyorsanız tek çareniz maalesef silkroadı Program Files'a kurmak

Önemli NOT 2 ; Vista ve Windows7 de botun Runtime error vermemesi için > Programa sağ tıklıyoruz > Özellikere giriyoruz > Uyumluluk sekmesine geliyoruz > Windows 2000 uyumluluk modunda çalıştırıyoruz ve hatadan kurtuluyoruz.

Download
Rapidshare.com Loader İndir
Download
rar pass: http://www.extraloob.com

Download
Rapidshare.de Loader İndir
Download
rar pass: http://www.extraloob.com

Haber Facebook sayfalarımızda paylaşılmıştır lütfen sizde Facebook sayfalarınızda yayınlayın konu altında ki Facebook'ta Paylaş yazısına tıklayın :muck: :kalp:

arkadaşlar ben windows 7 kullanıyorum windows 7 uyumluluğu da yaptım silkradım da c de program filesta kurulu ama
Please Execute the ''Silkroad.exe.''
hatasını alıyorum sorun nedir acaba şimdiden teşekkür ederim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Morzan_ demiş ki:
arkadaşlar ben windows 7 kullanıyorum windows 7 uyumluluğu da yaptım silkradım da c de program filesta kurulu ama

modeme ve bilgisayarına reset at sonra sro sayfasını aç ardından bunu çalıştır sorunsuzca çalışacaktır ^^

extraloob demiş ki:
Morzan_ demiş ki:

modeme ve bilgisayarına reset at sonra sro sayfasını aç ardından bunu çalıştır sorunsuzca çalışacaktır ^^
Gerek Acıklama Yapılmıs :coffee:

_MoLiBDeN_ demiş ki:
extraloob demiş ki:
Morzan_ demiş ki:

Gerek Acıklama Yapılmıs :coffee:
3 kere yaptım :) gene de olmadı :) bende sanırım sorun

Yukarı Alt