Merhabalar,
Bayram dönüşü LED TV almayı düşünüyorum. Ancak daha önceden kullanmadığım için, hangi ürün daha kaliteli ve iyi bilmiyorum.

İçinde bulunmasını istediğim özellikler;
LED, Akıllı (Smart), Max. 100Hz tarama hızı, Pc Bağlantısı, Usb Port, 3D, HD, A sınıfı veya daha yüksek enerji tasarrufu, Uçuk değerlerde Kontrast değeri olmasın.

Fiyat 2.000TL 'ye kadar olabilir.

Marka olarak değilde, direk televizyonun kendisini önerirseniz daha mutlu olurum.

Bu mesaj La'l rumuzlu uyeden alinti yapildi
La'l demiş ki:
Bu mesaj M ' BiLGiN rumuzlu uyeden alinti yapildi
M ' BiLGiN demiş ki:
Teşekkür ederim, ancak bu özelliklerde daha uygun fiyata Samsung televizyon görmüştüm, Electro World'de; 1600 küsürdü, sanırım onu alacağım.
Vatan bilgisayar'da pahalı , netten araştırırsan buda 1.500 lira falandı :curtain:

Takımı
Besiktas
Led tv fiyatları baya düştü 2 sene önce 117 ekran samsung led'i 3.700 liraya almıştık şimdi nerden baksan 2500-3000 lira hatta ek özellikler eklenmiş hali bile var.Samsung'tan gayet memnunuz ve fiyatıda uçuk değil vatan computerden zaten hiç alma ordan bilgisayar parçaları alınır ordan oda indirimde olursa Teknosa yada media markt'a bak fiyatlar uygun oluyor.

Bu mesaj Duygusuzz rumuzlu uyeden alinti yapildi
Duygusuzz demiş ki:
Led tv fiyatları baya düştü 2 sene önce 117 ekran samsung led'i 3.700 liraya almıştık şimdi nerden baksan 2500-3000 lira hatta ek özellikler eklenmiş hali bile var.Samsung'tan gayet memnunuz ve fiyatıda uçuk değil vatan computerden zaten hiç alma ordan bilgisayar parçaları alınır ordan oda indirimde olursa Teknosa yada media markt'a bak fiyatlar uygun oluyor.
Media markt'a bugün ya da yarın gideceğim, teknosa aklımda yoktu ama iyi ki söyledin; oraya da bakarım. :beer:

Advance

Samsungun bir tane led tvsini kullanıyorum ama hatırlamıyorum modelini.Gayet memnunum.

Yukarı Alt