Yapacak birşey yok.Birşey yapmaya hakkımızda yok.Bazen sana gelir bazen karşıya

Bu mesaj legolasss rumuzlu uyeden alinti yapildi
legolasss demiş ki:
ya bi geçin pişmanlık ayaklarını :D
Yaşıtlarımla oynayabileceğim bi oyun varken neden veletlerle oynayım :mrgreen: pişmanım tabi veletlerle oynadığıma,ayrıca ayak falan nerden geliyor bu samimiyet :think:

Takımı
Galatasaray
arkadaki müziğe bak as:DASDA:Sd sanki dünyanın sonunu açıklıyor :D

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
arkadaki müziğe bak as:DASDA:Sd sanki dünyanın sonunu açıklıyor :D
Aynen aynen :D :D
Yapan öyle koymuş işte bende facebook'tan buldum bunu rastgele :D

seskes

Kimseyi kırmamaya çalışıyorum şu forumda ama gerçekten hareketleriniz sinir bozucu kimi yeni başlamış adamın buildine hakaret ediyor öneri göstereceği yerde kimi skoruna. her biriniz voyboysunuz xpekesiniz froggensiniz de beğenmiyorsunuz oyuncuları öyle mi :D keza olsanız bile değiştirmez komiksiniz ne diyeyim, beğenmemeniz için onlardan üstün olmanız gerekir, siz belki üstün olduğunuzu düşünebilirsiniz ama onlarda sizden üstün olduğunu düşünüyor. sana west de ki na serverinda ki veya türkiye serverındaki accountlarımdan birini versem bilerek beslemekten yada takımla iletişim kurmayı reddetmekten report almadan oyundan çıkabileceğini düşünüyor musun ? ben düşünmüyorum XD

ha bu arada türkiye serverı yeni açılmış bir server aynı şekilde brazilya serveri da aynı şekilde bir anda kimse oyun öğrenemez bende öğrenmedim saydığım diğer oyuncularda öyle. oynaya oynaya alışa alışa item buildlerini heroları keşfede keşfede şimdilik illa ki bilmeyen oyuncular var ama hiç öğrenemeyeceği anlamınada gelmiyor. sonuçta türkiye serverında belli düzeyde belli seviyede oyuncular var sonuçta hepimiz counter oynadık 10 sene evvel sonra cod oynadik gta oynadik silkroad oynadik biz rpg severiz mmorg severiz neymiş bu tarz oyunlar XD öyle görmüşüz onlardan tat alıyoruz ama dışarıda ki oyuncular hayatını dota oynayarak geçirmiş sonra gitmiş hon oynamiş gelmiş bide lole ezeyim demiş e nolacak biz bu adamlarla baş edebilecek miyiz, bana kalırsa hayır.Bence sizde oynamayı tam anlamıyla öğrenemeyeceksiniz seviyeniz her zaman tecrübeli oyunculara göre düşük kalacak.
Ayrıca her yaşa hitap eden oyun olduğu için her yaştan oyuncu bulabilirsin, yani sen lunaparka gidip dönme dolaba binen çocuğa niye biniyorsun lan diyebilir misin? ayni şekilde 40 yaşındaki adamada diyemezsin. onlarda eğlenmek için oynuyor, çok meraklılar sanki seni sinir etmeye tek amacı seni kanser etmek. West de na da da aynı şekilde tabii.Orada da troller var he biraz daha kaliteli troller, ha diyeceksin ki ben onlardan istiyorum trolleneceksem kaliteli trollenirim daha iyi, e bunlarda gelişerek olacak şeyler XD onlar trollediğinde sinirden ağlarsin, sonra gülmeye başlarsın belkide fakat dediğim gibi şu muhabbeti yapmaya hakkınız yok. he sen bana diyebilirsin BEN ÇOK YETENEKLİYİM LEAGUE OF LEGENDS OYNAMAK İÇİN ANAMİN KARNINDAN TEEMMO ŞAPKAMLA ÇIKTIM O ZAMAN SİZİ NA SERVERINA YADA KORE SERVERINA ALACAZ, sizin gibi oyuncuları güzel turnuvalarda güzelce ağırlayacaklar XD kırdıysam affola daha fazla dayanamadım whiteangel

Takımı
Seçiniz...
@legolasss
Diğer kişileri bilmem ama madem böle bir konu açılmış görüşümü yazayım dengesiz insanlara karşı kızgınım onları beğenmiyorum yani, feedler acemi derim çünkü bende zamanında feedledim. Adamlar hem feedleyip hemde çok bilmişlik yapıyor ona kızıyorum. Adam feedleyip senin yüzünden kaybettik derse buna kızarım.

seskes

Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
@legolasss
Diğer kişileri bilmem ama madem böle bir konu açılmış görüşümü yazayım dengesiz insanlara karşı kızgınım onları beğenmiyorum yani, feedler acemi derim çünkü bende zamanında feedledim. Adamlar hem feedleyip hemde çok bilmişlik yapıyor ona kızıyorum. Adam feedleyip senin yüzünden kaybettik derse buna kızarım.
ya bak güzel kardeşim çok farklı konuşuyoruz şuanda. biz türküz da :D illa ki suçumuzu ört bas etmek için sağa sola fırlatmaya çalışacaz ben çok yaptım XD sen belki yapmamışsındır belki sonradan konuya gelecekte yapmamıştır. ama bu onun oynayamayacağı anlamına mı gelir allasen yapmayın sen adama hakaret edersen hakaret etmene bile gerek yok bi kelimen ona dokunursa o adam sana 2 katını yapacak kötü olsun yada olmasın, hiç bi zaman sen iyi oynadın diye seni tebrik etmeyecek XD egomuz yüzünden tabiki sen bana haklısın demeyeceksin ben sana haklısın demiyecem oyun boyunca küfürleşcez birbirimizi reportluyacaz geri kalanlarin oyununu batıracaz bu yani XD kusura bakmayın.

ha bu arada hacım bak sakın yanlış anlama beni türkiye serverina laf sallıyolar diye bu muhabbeti yapıyorum, dengesiz insan mi arıyorsun? her yerde be sanki türkiye serverinda varmış gibi boş muhabbetler insanin canını sıkıyor olmadi:

Doma$no

Türkiyenin 1. takımının adcsi 16 yaşında.O da oyunu bilmiyor o zaman xde. Oyun ilgisi yaşla olmuyor.

legolasss demiş ki:
Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
@legolasss
ya bak güzel kardeşim çok farklı konuşuyoruz şuanda. biz türküz da :D illa ki suçumuzu ört bas etmek için sağa sola fırlatmaya çalışacaz ben çok yaptım XD sen belki yapmamışsındır belki sonradan konuya gelecekte yapmamıştır. ama bu onun oynayamayacağı anlamına mı gelir allasen yapmayın sen adama hakaret edersen hakaret etmene bile gerek yok bi kelimen ona dokunursa o adam sana 2 katını yapacak kötü olsun yada olmasın, hiç bi zaman sen iyi oynadın diye seni tebrik etmeyecek XD egomuz yüzünden tabiki sen bana haklısın demeyeceksin ben sana haklısın demiyecem oyun boyunca küfürleşcez birbirimizi reportluyacaz geri kalanlarin oyununu batıracaz bu yani XD kusura bakmayın.

ha bu arada hacım bak sakın yanlış anlama beni türkiye serverina laf sallıyolar diye bu muhabbeti yapıyorum, dengesiz insan mi arıyorsun? her yerde be sanki türkiye serverinda varmış gibi boş muhabbetler insanin canını sıkıyor olmadi:
Dostum 13 yaşında yeğenim oynuyor oyunu hergün beraber atıyoruz fakat yanlışı olduğunda özür dilerim abi benim suçumdu diyor işte diğer veletler bunu demiyor anana bacına sövüyor @Lenneth @Wax Whine Sor @CooL_AngeL @Heartless sor bu 4kişiye bakalım çok oyun attık bu 4kişiyle hatta hemen hemen hergün 1defa atıyoruz kesinlikle ve sor bakalım hangi oyunda sövmeyen birisi çıkmış he biz sövüyoruz bende sövüyorum ama öyle gidipte adama sövmüyorum karşı takıma sövüyorum seni .... yapcam oğlum gibi ve bizim takımda buna gülüyor :D biz yenilincede gırgır yapıp makaraya vuruyoruz ama bizim takımda senin yüzünden yenildik onun yüzünden yenildik diye birşey olmuyor ama bizden birisi girmediğinde adam 1e 11 gidiyor 0 asist ve adam diyor adc yüzünden kaybettik ve adc nin skoru 5e3,böyle iş olur mu saçmaladığından belli yaşının 12-13 olduğu vesselam yani yağ gibi suyun üstüne cıkmayı seviyor bunlar,forum konusuna gelince her konu açtığımda elbette birisi bi kusur buluyor fakat tek kusursuz,hatasız ALLAH vardır ve hatasız kusursuz kul olmaz.
Aynı şey 12-13 yaşında ki oyundaki cocuklar içinde geçerli onlarda hatasız kusursuz olmayan bir kul onlarında hatası kusuru olacak elbette ama sinir bozucu olan tarafı adam oyunu bitiriyor karşı takımı kastırıyor yetmiyor gibi sizin yüzünüzden kaybettik diyor ulan ben sana gelipte senin yüzünden gitti diyom mu keşke biraz dikkat etseydin diyorum bazen o kadar keşke bazen benimle oyun atsanda görsen ranked'a giriyorum adc'nin sup'un jung'un ne olduğunu bilmeyen adam geliyor yaş kaç diyorum 11 diyor KISACA FAİL olmadi:

Bu mesaj Spartacusss rumuzlu uyeden alinti yapildi
Spartacusss demiş ki:
Türkiyenin 1. takımının adcsi 16 yaşında.O da oyunu bilmiyor o zaman xde. Oyun ilgisi yaşla olmuyor.
15 Yaş üstü bir kişi ergendir ve artık her hangi birşeyi söylediğinde anlayabilcek kapasitededir. Biz 12-13 yaşındakilerden bahsediyoruz videoyu izle 15 yaş üstünde birisini bulabilecek misin acaba soru: :nod:

Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Ben 20 yaşındayım, benden küçükerin benden daha iyi oynadığını gördüğümde olmadi:
Öylede o belkide 1 senedir oynuyor ? Herşeyi zaman gösterir :popcorn:

seskes

hacım sen hala yeğeninden örnek veriyorsun ya konu bu değil bile aslında :D çıkıp yeğenin sana ana bacı küfür edemez sonuçta XD neyse

legolasss demiş ki:
hacım sen hala yeğeninden örnek veriyorsun ya konu bu değil bile aslında :D çıkıp yeğenin sana ana bacı küfür edemez sonuçta XD neyse
Bende sana demek istiyorum ki oyunda çok velet var yaşıtlarımla girdiğim tanımadığım biride olsa adam olumlu ve ılımlı yaklaşıyor -.-
Sen bence anlamak istemiyorsun dostum :D Yeğenime örnek falan vermıyorum sadece tanıdığımla girince küfür yemediğimi söylüyorum afk

legolasss demiş ki:
İyi hoş cevaplar yazıyorsun da o XD ler bütün herşeyi mahvediyor.XD yerine nokta ve virgül kullansan çok daha iyi olur.

seskes

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
legolasss demiş ki:
İyi hoş cevaplar yazıyorsun da o XD ler bütün herşeyi mahvediyor.XD yerine nokta ve virgül kullansan çok daha iyi olur.
hahaha kullanma sebebim ciddileşmediğimi göstermek aslında dümdüz nokta ve virgüllerden oluşan paragraf yazsam inan kırıcı olur verilen cevaplar sağlıklı olmaz XD

Yukarı Alt