1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

League Of Legends Hacklendi !

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

Amerika da ki oyuncularının kredi kart bilgileri , kişisel bilgileri , e-mail adresleri ve kullanıcı adlarının hepsi çalındı.Olayı Riot Games kendi bloglarında şu sözlerle onayladı.

"Böyle bir şey paylaştığımız için üzgünüz ama Kuzey Amerika hesaplarının bilgilerinin sızdırıldı."
    "Kullanıcı adları , e-mail adresleri , kriptolanmış şekilde parolalar ve isim - soy isimlere erişim sağlandı."

Riot Games ne kadar şifrelerin kriptolanmış şekilde çalındığını söylese de oyunculardan şifrelerini değiştirmelerini istedi.Aynı zamanda riot games 2011'den beri yapılan 120.000 alışveriş kayıtlarının çalınıp çalınmadığını ve kredi kart bilgilerinin sızdırılıp sızdırılmadığı hakkında araştırma yapıyor.Riot Game yöneticileri bu araştırma için "Araştırmamız sürüyor ve araştırma boyunca kullanıcılarımızı korumak için daha sıkı önlemler alacağız." açıklamasını yaptı.

Kaynak :

http://www.bbc.co.uk/newsbeat/23792860

2. Mopneet

Mopneet   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    Geçen ben de okudum bunu, kredi kartı ile alışveriş yapanlar için gerçekten düşündürücü bir durum.

3. M ' BiLGiN

M ' BiLGiN Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci.
    Böyle bi oyunun , nasıl hacklendiğini hala anlamış değilim geçen bende okumuştum üzücü bir olay playerler için.

4. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Dünyanın en çok oynanan oyunu hackleniyor ve kredi kartı bilgilerine kadar çalınabiliyorsa gerçekten çok vahim bir durum.