Merhabalar extraloob ailesi.

Sizlere lol counter list programını paylaşacağım.

Ne işe yarar ?
Örnek veriyorum Aatrox isimli şampiyon ; Jax , Teemo , Riven , Fiora , Pantheon gibi şampiyonlar karşısında etkisiz , güçsüz , enerjisiz , pasif , suskun bir şampiyondur.Şampiyonu seçtikten sonra alt tarafta etkisiz kaldığı çabuk kırıldığı şampiyonlar yer almakta.Bunlara göre dereceli/ranked maçlara girerken daha dikkatli olup rakibin counter yani karşı koyamayacağı etkisiz kalacağı bir şampiyon alarak rakibinizi etkisizi getirip,üsse gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekildede hem siz terlemezsiniz hem takımınız rahat bir nefes alır. :mrgreen:
Yeni şampiyonlar eklenmiyor,programın sahibi programı güncellemiyor bilginize.
Programda aşağı yukarı tüm şampiyonlar bulunmakta.

Programdan kareler.

Gereksinimler.

.NET Framework son versiyon.Tıkla indir.

LOL Counter List isimli programın İndirme / Download linkleri.

LOL Counter List arşivini MediaFire adlı siteden indir.

LOL Counter List arşivini MultiUpload adlı siteden indir.

LOL Counter List arşivinin virüs total tespitlerini görmek için tıkla.

Rar şifresi : http://www.extraloob.com

Bazı arkadaşlarımızın bilgisayarı kötü.
Benim gibi tarayıcı açıpta bakamayabilenler vardır.
Program küçük olduğu için rahatca açıp hiç kasmadan seri şekilde bakabilirler.

İyi oyunlar Extraloob ailesi. :)

[/size][/b]​

Takımı
Besiktas
Ayrıca Android ve iOS kullananlar için " LoL Akademi " adlı bir uygulama var, bu uygulamada "Araçlar" Kısmından da aynı şekilde istediğiniz şampiyonu seçip kimin onu counterlayabildiğini, hangi şampiyonu karşısında ezebileceğini görebilirsiniz.

/Konu süper hacım ellerine sağlık. :muck:

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Ayrıca Android ve iOS kullananlar için " LoL Akademi " adlı bir uygulama var, bu uygulamada "Araçlar" Kısmından da aynı şekilde istediğiniz şampiyonu seçip kimin onu counterlayabildiğini, hangi şampiyonu karşısında ezebileceğini görebilirsiniz.

/Konu süper hacım ellerine sağlık. :muck:
Bak bu iyi oldu androidi bilmıyordum benim telefona indiriyim bende sağol hacım. :mrgreen:
Teşekkür ederim canım. :muck:

İsterseniz bu programın güncelini yazabilirim. Daha görselli ve o karaktere karşı ne yapılması gerek vb. Sürekli güncellerim. Ancak uzun sürebilir.

Yazarsan ekleyelim konuya hem forumdan birisinin yazması daha iyi.Ben göz gezdirirken internette şans eseri buldum paylaşıyım herkes yararlansın dedim. Sürsün zaman bol , sorun değil istediğin zaman yaz canım. :muck:

Bu mesaj Warmoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
Warmoon demiş ki:
İsterseniz bu programın güncelini yazabilirim. Daha görselli ve o karaktere karşı ne yapılması gerek vb. Sürekli güncellerim. Ancak uzun sürebilir.
Ayni zamanda heronun combolarini icerebilir ve oyunun kendi sampiyon ipuclarina da yer verilebilir :beer:

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Bu mesaj Warmoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
Warmoon demiş ki:
Ayni zamanda heronun combolarini icerebilir ve oyunun kendi sampiyon ipuclarina da yer verilebilir :beer:

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile
Heronun kombolarını oyundan anlayan birinin yardım etmesi lazım Advance gibi. Ben pek anlamıyorum LoL'den açıkcası daha çok yeniyim.
İkinci dediğini yaparım :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt