1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Laptop

1. piemde

piemde Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Sizce bir laptop kaç sene kullanılmalıdır?

2. KatilBamya

KatilBamya Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    'u Önemli olan dostluktur denilen yerde...
    Aslında bu kişiye göre değişir eğer ben teknolojiyi yakından takip etmek istiyorum ve laptopumun oyun ve programları zorlanmadan açmasını istiyorsan 2 yıl ömür biçerim yok her şey oyun değil diyorsan süre uzar gider...

3. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    şimdi eğer çok sağlam bir laptop alırsan 4 sene gider ama ben idarelik bir şey alıcam dersen 2 sene seni oyunlar için götürür. diğer şeyler için bir sorun olmaz.

4. RunFiles

RunFiles Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nasil kullanacagina bagli benim gibi kullanirsan,8 ay ama leptopun ustunde cigdem yemezsen,arada bir temizler paklarsan,uzerine bir sey dokmezsen fazla yuklenmezsen,zorlamazsan bilgisayarindan pek sikayetci olmazsin ama degistirme ihtiyacini mutlaka duyarsin cunku cok hizli ilerliyor teknoloji eskiden 512 mb rem tum oyunlari calistirmaya yetiyordu,Simdi 6 gb ram yetmiyor.Sana tavsiyem leptop alacagina masa ustu al ileride parcalarini degistirirsin en azindan fazla bilgim yok daha detaya inemicem :D/

5. Rapp3R

Rapp3R Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    değişir kullanımına göre herkesin dediği gibi yani şuan 2 yıl kadar oldu ben alalı aşağı yukarı daha 1 kez format atmadım mesela ama hard disk dolmak üzere az kaldı yedeklemelere başlamam lağzm yani şuan sadece işlemci 0.3 ghz den kaybediyor oyunları 2.1 çift çek. 2.4 istio çoğu oyun 2.6 isteyip 512 ram isteyenlerde var ama vs vs uzar gider liste ben sadece film izlerim msn filan diyosan 20 yıl yok oyunda oynarım son moda takip etmem diyosan 3-5 arası oyun hep oynarım son ne çıkarsa alırım indiririm diyorsan max. 2 yıl 3. yılda açar oyunların bi kısmını ama zevk alamazsın

6. Loras

Loras   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    512 MB Ram li Laptopumla 3 yıl Silkroad oynadım .. Sonra masaüstü bilgisayar almaya karar verdim .. ve diger bilgisayarla uygunsuz videolar izleyip çökerttim :lol:

Şuan çok şükür güzel bi masaüstü bilgisayar kullanıyorum :beer: