Şimdi masaüstü çöktü.Dandik bişeydi,para toplayana kdr dizüstü devam etmek lzm.Masaüstü niyetine onu kullanıyoruz.Ehh ben şimdi bot için bunu gece açık bıraksam ne olur diye merak ettim.HP Pavilion pc.Sarja takılıyken acaba akşam durabilirmi??Hayır buda bozulursa tm yanarız.Gece yanık kokusuyla uyanmıyalım :D :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hp pavillon dv5000 var şarja takıp 1 hafta açık bırakırdım sorun yok taş gibidir hp'ler ^^

Prada

Laptopta asil olay bataryanin ömrünü yememektir. Yani bataryayı surekli şarj edersen bataryan ölür Efsane taktiği öneririm.

Sarja tak bataryayi cıkar sonra. Kablonun uzunluğuna göre rahat kullanım sağlar oda içerinde sık sık yer değiştirmiyorsan :P

Prada demiş ki:
Laptopta asil olay bataryanin ömrünü yememektir. Yani bataryayı surekli şarj edersen bataryan ölür Efsane taktiği öneririm.

Sarja tak bataryayi cıkar sonra. Kablonun uzunluğuna göre rahat kullanım sağlar oda içerinde sık sık yer değiştirmiyorsan :P
+1
birde laptopu koyduğun yere dikkat et mesela bir örtünün vs üstüne koyuyorsan fanları engellememesine dikkat et Laptopun genel bir ısınma sorunu yoksa zarar görmezsin.

Altta özel fanı var. Yaz başından beri Abartısız 7/24 açıktır.

PS: Son 1-2 haftadır hergün kendini kapamaya başladı 30 dakika dinlendirdim. Sorun yok ^^

extraloob demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Altta özel fanı var. Yaz başından beri Abartısız 7/24 açıktır.

PS: Son 1-2 haftadır hergün kendini kapamaya başladı 30 dakika dinlendirdim. Sorun yok ^^

http://www.bitenekadar.com sitesi 14 TL fiyatla muhteşem bir laptop altlığı satıyor tavsiye ederim 8)

Buna kesinlikle bakıcam.Bataryayı çıkarıcam ztn gece açık bırakırsam o sorun degil.Eh sesde fazla yapmaz.Tamamdır ya...
Saolun hepinize,PC sorunlarımla bu bölüme daha çok ugrayacagım. :D

Yukarı Alt