Bu nedir yahu adamların bir filmini izleyeyim dedim 8 kişilik bi kadro var zaten filmde adı geçen onların da tamamı aynı. Adamları özel bi takıma alıp yetiştiriyorlar biri diğerine kızıyor sonra ayrılıyorlar , hangisi kızdı hangisiydi dönüp gitti anlamıyorum. Aradan zaman geçiyor anca , eşlerinden tanıyorum kimin ne olduğunu. İkiz desen değil kardeş desen değil ne biçim iştir yahu adamların tamamı dolly gibi klon sanki. Boy yok vücut yapmışlar kaş göz aynı çözemedim filmi sırf bu yüzden >.<

Absence

Şimdi ne tür film izlediğnede bağlı ben alayını anlıyorum izlediklerimin

By_DaDaS demiş ki:
Cok Sacma Cektikleri Filmler Hic Begenmiyom Zaten Bi İzliyom 2 Gün Filmi Anlamaya Calısıyom :D

Hızlı ve öfkeli serisinin yönetmenine bakmanızı tercih ederim.
Adam Çekikler filmlerde cidden çok kötü ve çok benzer.
Bir tek Jackie Chan var diğerlerini salla.
:D

Amerikalılar gibisiniz bea :D nesine karıştırıyonuz :D anlamadım :D
ama şurasına katılıyorum :D
adamlar bi film çekiyo film bitiyo bittiginden senın haberin yok ne oldu daha konuya girdimi girmedimi yoksa film bitti yada noldu anlamıyosun sonra film üzerinde ne anlatılmak istendiğini düşünüyosun çok entersan filmleri var adamlar sanki diyo bak biz çektik seni düşündürmek istiyoruz der gibi :D

Benim izlediğim filmden 4 kişi... Bunlara aynı kıyafeti giydirip saçlarını aynı model düşün bakayım noluyor

Furina demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Bizler nasıl onları birbirine benzetiyorsak onalarda bizi birbirimize benzetiyormuş. Bunu biliyormuydunuz ^^
Ben bunu zenciler için duymuştum ^^ xD
benzerlik konusunda sıralama yaparsak
-çekikler
-afrika zencileri(hepsi yuvarlak yüzlü ve siyah :D)
........
ve en son
- türkler
en azından bana öle gelio
valla biz hepimiz ayrı bi alemdeyiz sakal fln ztn uğraşsan bie benzetemezsin bizi :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ahahahahhhhaahhahahahahaha :D :D :D :D :D :D :D :D

Şuna bak yaaa :D

- Resim Silinmiş.

Benim çok yakın kankam bu çocuğa aşık oldu hacım bu kız değil dedim ****** yerim ben bunu diyordu :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt