Takımı
Seçiniz...
Emre67380 demiş ki:
Swindler* demiş ki:
Emre67380 demiş ki:
:lol: Geçmiş olsun.Bro bana bukadar mı güveniyorsun?Şimdiye kadar kime ne yapmışım?Senle takasımızda parayı almadan verdim acc yi unuttun sanırım?
Kendini acındırarak takas etme taktiği v1. 8)
:lol: Tanıyan bilir. Başka Söze ne hacet :wink1:
En iyi ben bilirim kafa yorma emre ^^

Mopneet

Swindler* demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
Swindler* demiş ki:
Teşekkür ederim ama bana isroda 100Lv char versen senle takas etmem :curtain: Vipde accontum çalındıktan sonra dediklerinden sonra...
Dost acı söyler. :wink1:

Beğenmiyorsan sorun yok. 1 düşmanın daha artar. ^^
Seninle düşman olmak istediğinden söylemedi onu. Char çalınmış, olan olmuş, sen aracılık kullanmayı öğreneceksiniz dedin. Kim olsa bozulur. İkinizde haklısınız lakin o durumdaki birine geçmiş olsun yerine aracılık kullanmayı öğreneceksiniz deyince doğal olarak bozuldu tabii.
Bende yanındaydım..

Takımı
Galatasaray
Creepy demiş ki:
Swindler* demiş ki:
Swindler* demiş ki:
Teşekkür ederim ama bana isroda 100Lv char versen senle takas etmem :curtain: Vipde accontum çalındıktan sonra dediklerinden sonra...
Dost acı söyler. :wink1:

Beğenmiyorsan sorun yok.1 düşmanın daha artar. ^^Her neyse hotpotshield yükle ne hatası veriyor yüklerken?
Swindler haklı ecsro vip oyuncusu olarak herseyden haberdar olmanız gerekiyor.
+ para veripte aldığını bir acc'un üstümne daha fazla düşmelisiniz. birazda dalgınlık olabilir neyse
bende windows7 kullanıyorum ama hotspot shield de hiç bir sorunla karşılaşmadım..
64 bit olarak yükle birde.[/quote]
Ben ne zamandır vip oynuyorum ki ? hep freelerde oynadım şimdşiye kadar , böyle bir bugdan da haberim yoktu ... Emre fark ettiysen sen parayı almadan accountu verdin ama gidince paranın gelmiş olduğunu da gördün :wink1:
@Swindler ;
Ben senin düşmanın falan değilim.O durumdayken ettiğin sözler insanı çok bozuyor ... başına gelmeyen anlamaz senin durumundayken onları yazmak kolay :wink1:

Takımı
Seçiniz...
Sen benim başımdan geçen olayları bilmiyorsun heralde daha 2 hafta önce 1b param çalındı,ondan 2 ay önce 1,5b goldum + 77+5 sun talismanım çalındı+ ondan önce çarlarım çalındı.Arkadaşlarım bana bunları dediğinde yeni çar kurdum ve intikam almak için en iyi çarlardan birini yapmaya çalıştım.Hırs yaptım sende bu sözler karşısında öyle yapmalıydın bence kardeşim.:kalp:

Ps: Msn verirsen düzgünce konuşalım ne kastettiğimi anlatıyım. ^^

Advance

Emre67380 demiş ki:
Neyse.Satmıcaksın anlaşılan sana başarılar en yakın zamanda bende gelicem bekleyin beni :lol:
Üyelik alımları kapanıyor acele etsen iyi olur :wink1:
ps:GM'in paypal adresi bloke'lanmış acc alanların accleri yarın verilecekmiş

Bitch ' i satsam ne kadar verirsinz arkadaşlar? offerları görsem ya bi :lol: :P ..
Ama sadece 'TL' olarak soyleyin.

Laga Şöyle Bir Açıklama Getireyim.
Benim Evde Lag 0 Ping 200 Resminide Ekleyeyim Buyrun Benim Pingim.
http://i1002.hizliresim.com/2010/2/4/5532.jpg
Evde Lag 0 Fakat İş Yerinde MS 400e Çıkıyor Biraz Lag Oluyor.Fakat Aşırı Rahatsız Olmuyorum.Benim Tahminime Göre Lag TTnet Sanralleri ile alakalı Şimdi siz ecsro vipde neden yok diyeceksiniz. ecsro vip eu tarafında kurulmuş bir server. fakat swsro serverlari çinde yani uzak doğuda ttnetin alt yapısı yetersiz kalıyor bazı santrallerde. ama yinede bence rahatsız edici lag yok normalde lag 0 ara sıra bug oluyor ecsrodada oldugu gibi.Zaten Serverdeki Güzellikler O Laga katlanmaya değer olduğunu açıklıyor..

tombalaci_46 demiş ki:
Laga Şöyle Bir Açıklama Getireyim.
Benim Evde Lag 0 Ping 200 Resminide Ekleyeyim Buyrun Benim Pingim.
http://i1002.hizliresim.com/2010/2/4/5532.jpg
Evde Lag 0 Fakat İş Yerinde MS 400e Çıkıyor Biraz Lag Oluyor.Fakat Aşırı Rahatsız Olmuyorum.Benim Tahminime Göre Lag TTnet Sanralleri ile alakalı Şimdi siz ecsro vipde neden yok diyeceksiniz. ecsro vip eu tarafında kurulmuş bir server. fakat swsro serverlari çinde yani uzak doğuda ttnetin alt yapısı yetersiz kalıyor bazı santrallerde. ama yinede bence rahatsız edici lag yok normalde lag 0 ara sıra bug oluyor ecsrodada oldugu gibi.Zaten Serverdeki Güzellikler O Laga katlanmaya değer olduğunu açıklıyor..
Zaten TTNET den dolayı herzaman... Bu ara full kesilmeler oluyor.Ttnet i şikayette bulunsak fena olmazdı yani...

Evet Bir Bakıyorum GMnin msnsi kapanmış adam açık ama kapalı görünüyor çinde olan serverlar kapalı görünüyor millet msnden swsroya updatemi geliyor yazıyor halbuki server açık ama ttnetten dolayı girilmiyor 5dk sonra geri geliyor.

Yukarı Alt