Arkadaşlar öncelikle açıklıyım bilgisayardan falan pek anlamam sro haricinde yani ekran kartıymış RAM mıs yani pek bildiğim konular değildir..Şimdi ben evde kasıyorum ve acayip lag oluyor arkadaş var oda evinde oynuyor ve yeni format attırdı ve ekran kartını iyi olacağını sanmıyorum hatta değildir.Ama çok güzel kasıyor ve bir gram lag olmuyor..Herkes diyor ekran kartından dolayı ama ben yinede pek öyle sanmıyorum yani oyuna girerken bile çok kasıyor oyunda adım atıyorum 20-30 sanıye bekliyorum bir öneriniz varmı ekran kartından dolayımı? benim bilgisayarımın özelliklerini söyliyim..
Ekran kartı:
ATI RADEON XPRESS 200 Series
Bilgisayar:
Microsoft Windows XP
Professional
Version 2002
Bilgisayar:
Intel(R) Celeron(R) CPU 2.80 GHz
2.80GHz,448 MB RAM

Ekran Ktı Ati Güzel Oyun İcin Yapilmiş Ama Kaç Mb 128-256-512 Burası Önemli Bide Ram 1024 mü 512 mi Kaç Mhs ? Bunlarıda Yazsan Pc Hakkında Bİ Yorum yaparım Rolling Eyes

ender1 demiş ki:
Ekran Ktı Ati Güzel Oyun İcin Yapilmiş Ama Kaç Mb 128-256-512 Burası Önemli Bide Ram 1024 mü 512 mi Kaç Mhs ? Bunlarıda Yazsan Pc Hakkında Bİ Yorum yaparım Rolling Eyes
Bu dedikelrine nerden bakabilirim dedim ya PC bilgim alt saffalarda Rolling Eyes
UP

İşin Bittiği Yer EkranKartı Ram

Bilgisayarımın Özellikleri
512 Ekran Kartı (Şuanki En iyi Ekran kartı)
1 gb Ram Kingston
Çiftçekirdek İşlemci 3.0

Ama gene Lag var 100 defa format atmısıımdır degişik işletim sistemleri denedım olmadı net'yavaş çünkü mahallemde net sorunu var extraokk iş ekrankartı ram ve net'te bitiyor>!

Masa Üstündeki Bilgisarım Kısa Yoluna Sag Tıklayıp Özelliklerden Ram'e Bakabilirsin Ekran Kartı Nerden Bakılıyodu Tam Hatırlamıyorum Rolling Eyes Bi Arastırim Onuda Söylerim ...

Masa üstnde sağtuş özellikler ayarlar gelişmiş bölümden bakabılır ben müşterının pc sinden bir görüntü verıyorum! kahvekeyfi
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tamam yazıyor mesajımda ekran kartını özellikleri ATI RADEON 200 Series MB si yazmıyordu..

Evet Oyuna iki Saatte Acmasının Nedeni Büyük İhtimalle Ekran Kartındır Bide Ramin Düsükse İsin Zor Shocked Oyunu Acması Bile Güzel Bisey Cünkü Cok Düsük En Kısa Zamanda Ekran kartı Ve Ram!in Düsükse Ram Almanı Tavsiye Ederim Bu Özellikte Pc İnternet hızın Ne kadar Olursa Olsun Kasıcaktır Idea

Off ne kadar boyutunda ekran akrtı almalıyım sizce ve fiyat ne kadar olur tahminen Confused Sad

Almışken 512 Al Derim HerZaman Almıyosun Sonucta Seni Bir kaç Sene Daha İdare Eder Marka Olarak GeFroce Ve Atı den Sasma Derim Fiyatlarını Birazdan Arastırır Söylerim Biraz İsim var Ve Alırken Anakartına Uyumlu Olup Olmadıgına Dikkat et extraokk

ender1 demiş ki:
Almışken 512 Al Derim HerZaman Almıyosun Sonucta Seni Bir kaç Sene Daha İdare Eder Marka Olarak GeFroce Ve Atı den Sasma Derim Fiyatlarını Birazdan Arastırır Söylerim Biraz İsim var Ve Alırken Anakartına Uyumlu Olup Olmadıgına Dikkat et extraokk
Çok teşekkürler ilgilendiğin için birde benim laptop var ona baktım İntel EKRAN KARTI 128 Mb ona yüklesem rahat oyanayabilirmiyim?..

Ben Suanda Leptopla Oynuyorum Ve Hiç Sorun Almıyorum Özellikleri 256mb Gf Ekran Kartı 1024mb Ram Dene İstersen Bi Belki Sendede Sorun Yapmaz En azından 64mb Ekran Kartından Daha İyi Perfonmans Gösterecegi Kesin extraokk

ender1 demiş ki:
Ben Suanda Leptopla Oynuyorum Ve Hiç Sorun Almıyorum Özellikleri 256mb Gf Ekran Kartı 1024mb Ram Dene İstersen Bi Belki Sendede Sorun Yapmaz En azından 64mb Ekran Kartından Daha İyi Perfonmans Gösterecegi Kesin extraokk
Dur cd ye cekiyim :mrgreen:

aykutt demiş ki:

1 gb Ram Kingston
Çiftçekirdek İşlemci 3.0

Ama gene Lag var 100 defa format atmısıımdır degişik işletim sistemleri denedım olmadı net'yavaş çünkü mahallemde net sorunu var extraokk iş ekrankartı ram ve net'te bitiyor>!
Banada imza yapabilir misin bende pacificteyim lütfen yapar mısın?

TurkHero demiş ki:
aykutt demiş ki:

1 gb Ram Kingston
Çiftçekirdek İşlemci 3.0

Banada imza yapabilir misin bende pacificteyim lütfen yapar mısın?

Yukarı Alt