İlk Önce Silkroad'a giriyoruz.Ardından Masaüstüne inerek Başlat => Çalıştır diyoruz.
- Resim Silinmiş.
Çalıştır menüsüne cmd yazıyoruz.
- Resim Silinmiş.
Bu işlemi yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere gelmesi gerek.
- Resim Silinmiş.
Karşımız'a Gelen Pencereye ( ipconfig ) yazıyoruz. Karşımıza Tablo Geliyor.
- Resim Silinmiş.
Sonra Aynı Ekrana ( ipconfig/flushdns ) Yazıyoruz.Aynı Şekilde.
- Resim Silinmiş.
Sonra Aynı Ekrana ping -t IP Numaranızı Yazıyoruz.
- Resim Silinmiş.
Çıkan ekran 1dk boyunca duracak ardından lagdan kurtulduğunuzu göreceksiniz
- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Lagı azaltacağını sanmıyorum, çünkü dns yi temizleyip kendini pingliyorsun. Dns yi sürekli temizliyorum ama kendimi pinglememiştim. Paylaşım için saol yinede denemek lazım :think: :think:

Buraya bence ipconfig/flushdns den sonra ipconfig/release ve ipconfig/renew komutunuda ekleyip sonra pinglettir .

Explosive demiş ki:
Lagı azaltacağını sanmıyorum, çünkü dns yi temizleyip kendini pingliyorsun. Dns yi sürekli temizliyorum ama kendimi pinglememiştim. Paylaşım için saol yinede denemek lazım :think: :think:

Buraya bence ipconfig/flushdns den sonra ipconfig/release ve ipconfig/renew komutunuda ekleyip sonra pinglettir .
"ipconfig /release" neti keser ^^ sro açıkken yapanın vay haline

Hyperion demiş ki:
Explosive demiş ki:

"ipconfig /release" neti keser ^^ sro açıkken yapanın vay haline
Eğer lag düzelmesse bu komutu uyguladıktan sonra tekrar girin oyuna deyin ^^ Biliyorm neti keseceğini.. :P

Yukarı Alt