Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
spycasus demiş ki:
jansonun açtıgı konuda virüs var sanırım uyarıda yaptım ama görmemişiniz konua çayım geç olmadan bakın isterseniz umarım yanılıyorumdur.
4 tanesi virüs diyo

http://www.virustotal.com/tr/analisis/7 ... 0de37d9e5e

buda orjinalla, jonsonun verdigi link ile arasındaki simge farkı.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

jansonun konusu
viewtopic.php?f=53&t=57417&start=12
Sen virüs nedir biliyosan ben adımı değiştiririm.
Bize güvenmiyorsan niçin aramızdasın güzel kardeşim?

Sizin zararınıza olacak bir programı sence biz size kullandırır mıyız :?:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Afedersin ama şüpeli bi durum yokmu sence birçok kişide çalıştıramamış. Yani size güvenecegiz diye kontrol etmeyelim mi.
Sen olsan şüpelenmezmisin Sim gesi degişmiş 4 tane anti virüs uyarı vermiş. Ben jonson yaptı demiyorum ama o da belki alıntı yaptı bilmiyor.

yrıcada artık loadaere gerek yok fark ettiyseniz orjinal client artık trafik dediginde dc etmiyor.

spycasus demiş ki:
Afedersin ama şüpeli bi durum yokmu sence birçok kişide çalıştıramamış. Yani size güvenecegiz diye kontrol etmeyelim mi.
Sen olsan şüpelenmezmisin Sim gesi degişmiş 4 tane anti virüs uyarı vermiş. Ben jonson yaptı demiyorum ama o da belki alıntı yaptı bilmiyor.
madem şüpheldin, önce bi senin virüs dediğin şeylerin ne olduğunu araştır.Ondan sonra gelip burada konu aç.

Yoksa ben de senin isminden huylandım diye konu açarım.Sen casus musun? ne işin var burda bakem,söyle çabuk? :twisted:

Bak şimdi bi kere silkroad zaten artık orjinal olarak dc etmiyo. Yani artık nodc cliente gerek yok.
1 Bunu yapan grey_fox mu firmamı neyse silkroadın orjinalinin no - dc li oldugunu bunu . Zaten orjinalinde no dc var bu firma niye bidaha yapsın işimi yok başka. Yoksa bunlar orjinal clienti almadan mı no dc üretiyolar.

2 verilen linkteki simgeye bak sana bir. Pestil programını biliyomusun bilmem ama aynı onunla olusturulmuş gibi.

3 tarama sonuçları na bak istersen durduk yere 4 tane anti virüs uyarı vermez. Şimdi bana anti virüs yanlış felan tanıyo deme. Anti virüs ler öncelikle bi dosyadan örnek alır o örnege göre tarama yapar. O dosyanın mrnegi ellerinde varki virüs diyor. Sen durduk yere virüs diyen anti biliyomusun bilmem.

4 bazı arkadaşlar çalıştıramamış.

5 virüsün ve trojanın ne oldugunuda çok iyi bilirim kardeş. 3 senedir elimden geçmeyen kalmadı neyin ne oldugunu çok iyi biliyorum.

Tamam sen moderatör ola bilirsin fakat bu moderatörlük senin virüs konusunda çok bilgili oldugun anlamına gelmez. Hatırlarsan 3 4 hafta kadar önce burda bi konu vardı. Yaklasık 800 kişi dowload etmişti ve o da virüslüydü benim uyarım sayesinde silinmişti ve nerdeyse tüm anti virüsler uyarı vermişti. Ve moderatörlerin biride ola bilir gözümüzden kaçmıştır felan demişti. Bende gözünüzden kaçmasın diye yazıyorum işte.

Ben cam kırıgı kullanmadım kesiyomu bilmem ama sen kullanmışsın canın yanmış bi yerlerin kesilmiş beni uyarıyosun eyvallah. Senin sayende cam kırıgı kullanmadan kestigini anladım. Madam cahilsin niye boşuna polemik yapıyon benle. Ben sana jonson virüs mirüs atmış dedim mi yok. Uyardım sadece konuya bakılsın dedim. Jonsonda belki alıntı yaptı onunda haberi yok. Hele bi adam cevap yassın bakalım neymiş. Hemen bana sen ne bilin şunu bunu diyosun sen beni hayatında kaç kez gördün ne bilip bilmedigimi biliyosun.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt