Yeni muabbet kuşu aldım ama sag gözü kapalı duruyor sürekli her fırsatta sag gözünü kapatıyor.

ortalama yaşlarda biraz genç :)

Sizce neden olur

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Kardeş şimdi kuşunun sorununu anlatıyorum , içini karartma ! Kuşun dermansız bir hastalığa yakalanmış.Ama üzülme sonunda ölebilirde , yaşayabilirde.Her fırsatta onu mutlu et onunla konuş , son günlerini iyi yaşat , ona göz nakli yaptır :think: , Yanına dişi bir kuş bul , kuşun triplerde.Aşk acısı çekiyor. daral: daral: :cry: :cry: :cry: :cry:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Abi benim kuş, leptopu her açtığımda klavyenin üstüne geliyor. Sonra da ekrana yapışıp uyuyor . Böyle gözleri kapalı kendinden geçiyor . Radyasyon sarhoşu oluyor adeta. :D

Avisol kus vitamini al suyuna 2-3 damla ekle ve meyve yedir meyveye alistir. Kafesi temiz tut kafesin dibinden yem yemesin diskisini falan yemesin. Hafif bile olsa esintili bi ortamda direk usutuyolar.

UnDeFeateD demiş ki:
Avisol kus vitamini al suyuna 2-3 damla ekle ve meyve yedir meyveye alistir. Kafesi temiz tut kafesin dibinden yem yemesin diskisini falan yemesin. Hafif bile olsa esintili bi ortamda direk usutuyolar.
Saol sonunda düzgün bi yorum yapan cıktı :muck:

Bide kus hiç su içmiyor ?

Yem bile yemiyordu yeni yeni alıstırdım yem yemeye

İcer o sen gormezsin.. Adeta senin gitmeni bekler su icmek icin. İlklerde sulugu kesfedemiyolar hatta suluk saydamsa sulgu yaladiklari bile olur :D ben nadir olarak su icerken gordum hayvan psikolojisi kendini savunmasiz goruyo o an :D bide cok az su icerler oyle likir likir degil dili islansin yeter :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
UnDeFeateD demiş ki:
İcer o sen gormezsin.. Adeta senin gitmeni bekler su icmek icin. İlklerde sulugu kesfedemiyolar hatta suluk saydamsa sulgu yaladiklari bile olur :D ben nadir olarak su icerken gordum hayvan psikolojisi kendini savunmasiz goruyo o an :D bide cok az su icerler oyle likir likir degil dili islansin yeter :D
Benim rahmetli bardagima konup bira bile iciyordu yahu. 10 yasinda falan oldu ciddi eksikligi hissediliyor oldugunde cok uzulmustum almadim bir daha kus olmadi:

UnDeFeateD demiş ki:
hmm tamam yarın vitamin ilacı alıp veriym bide vitamin şartmış kuslara

Wax Whine demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
Benim rahmetli bardagima konup bira bile iciyordu yahu. 10 yasinda falan oldu ciddi eksikligi hissediliyor oldugunde cok uzulmustum almadim bir daha kus olmadi:
benimkiler fazla uzun ömürlü olmadılar o yüzden bardağımdan su içenide olmadı :D daha geçenlerde bi tanesi kafesin kapısını açıp kaçmayı başardı çok cazgırdı pek üzülmedim o yüzden :D tövbeliyim muhabbet kuşuna alırsam sultan papağanı alıcam bi daha..

@onitsuka; seninki uzun ömürlü olur inşallah :)

Yukarı Alt