Karar verdim ve bir hikaye roman vb gibi bir şey yazmayı planlıyorum.Az biraz başladım.Ve bunları dizi gibi bölüm bölüm burada yayınlayacağım. Evet her türlü yoruma açığım.

Bazı Bilgiler:
*Kendimin ve arkadaşlarımın hayatından, gerçek şeyleri yazacağım.
*Kısım kısım, tarih tarih yazacağım (aklınız karışmasın diye.)
*İlk başlarda isimler vermedim.Ama bir yerden sonra kendi ağzımdan anlatacağım.
Bölüm 1 - Sabahın İlk Işıklarında İki Çocuk 17 Kasım 2009 Salı demiş ki:
Yağmurlu bir gündü. Etrafta, sadece bir kaç dakikada bir geçen arabaların ve taşlık yolda hızlı adımlarla yürüyen iki çift ayak sesinden başka ses yok gibiydi.Taşlık yolda iki çocuk yürüyordu ve yürürken nefes nefese bir şeyler konuşuyorlardı. Yaklaşık aynı boylarda, okul formaları olan, birinin siyah diğerinin kırmızı çantası olan iki çocuk.Sabahın bu vaktinde bir çocuk ancak okula gider.Ama formaları buralardaki okulların formasına pek benzemiyordu.Siyah çantalı çocuk eliyle etrafı (apartmanları) göstererek bir şeyler söylüyor, diğeride dudak büzerek dalgın dalgın bakıyordu.Saatin erkenliği ve havanın pek sisli olmasından dolayı göz gözü görmüyor, görüş mesafesi yaklaşık 3-4 metreydi.Bu kadar sis ve yağmur arasında yürüyen bu iki çocuk bir süre sonra gözden kayboldular.​

Bölüm 2 - Kim bu çocuklar? 9 Nisan 2010 Cuma demiş ki:
Normal bir gündü. Evden sivil halde çıkan bir çocuk (a) arkadaşının (b) apartmanları önünde yaklaşık 15 dakika bekledi.Bu arada başka bir çocuk (c) kalkmış hazırlanıyordu.Arkadaşını alan çocuk (a), bir kafenin arkasında beklemeye hazırlanmış olan çocuk (c) ile başladılar.Buradan 100 m uzaklıktaki başka bir çocuk (d) arkadaşı (e) ile karşılaşarak diğer çocukların olduğu yere geldiklerinde, kıyafetlerini değişen çocuk (b) giyinmiş, başka bir arkadaşları (f) da oraya gelmişti.Tüm bu çocuklar bazı kişileri, onlarda 1 kişiyi bekliyordu.O kişi henüz uyanmamıştı bile...

Arkdaşlar karıştırmayın diye (a), (b), (c) gibi ayırdım kişileri.
Bir de sondaki bazı kişiler ve o kişi kız oluyor. :wink1:

Dikkat! Bu hikayede geçen; kişi, kurum, kuruluş ve olaylar tamamen gerçektir.

İstek olduğu sürece devamını yazacağım.

2. bölümü bende anlamadım ama ilk bölüm güzel

devamını bekliyoruz..

Arkadaşlar yazma aşamasındayım.Ayrıca çocuk çocuk çocuk olayları için de bir açıklama yerleştiriyorum.Bknz.

Yukarı Alt