Hancock demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
sonuçta bir oyun. kontrol sizin elinizde. ne zaman bunun sadece bir oyun olduğunu anlayıp, gerçek hayatı boşvermezseniz herşey yoluna girecektir :thumbsup:
+1

Bunun bi oyun olduğunu artık kavrayın bu oyunu oynadığınız zaman kaybediyorsunuz kendinizi belirli bi saatler oynayın fazla para yatırmayın oyuna gidin Taksim , Beyoğlu gibi yerlerde eğlenin siz kendinizi kaptırıyorsunuz ondan sonra oyun suçlu oluyor :twisted: kaptırma o aman kendini klavye senin elinde mouse senin elinde sil gitsin o zaman bu kadar oynamak istemiyorsan şimdi isteyenler iyice düşünsün silsin , kendini fazla kaptırmam ben sosyal hayatım daha önemli diyenler eğlencesine baksın.

İyi Forumlar
hacım sen ne diyorsun yahu. forumda çoğu kişi kaptırmayı bile geçmiş. belki görmüşsündür sevgilin mi silkroad mı diye bir konu var. çoğunluk "tabii ki sro" demiş :lol:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
@TwiLighT

Ne diyorsun yavv hani nerde o anket puhahahha :P

TwiLighT demiş ki:
Hancock demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
sonuçta bir oyun. kontrol sizin elinizde. ne zaman bunun sadece bir oyun olduğunu anlayıp, gerçek hayatı boşvermezseniz herşey yoluna girecektir :thumbsup:
+1

Bunun bi oyun olduğunu artık kavrayın bu oyunu oynadığınız zaman kaybediyorsunuz kendinizi belirli bi saatler oynayın fazla para yatırmayın oyuna gidin Taksim , Beyoğlu gibi yerlerde eğlenin siz kendinizi kaptırıyorsunuz ondan sonra oyun suçlu oluyor :twisted: kaptırma o aman kendini klavye senin elinde mouse senin elinde sil gitsin o zaman bu kadar oynamak istemiyorsan şimdi isteyenler iyice düşünsün silsin , kendini fazla kaptırmam ben sosyal hayatım daha önemli diyenler eğlencesine baksın.

İyi Forumlar
hacım sen ne diyorsun yahu. forumda çoğu kişi kaptırmayı bile geçmiş. belki görmüşsündür sevgilin mi silkroad mı diye bir konu var. çoğunluk "tabii ki sro" demiş :lol:
Evet hacım o konudan nasıl kaçacağımı şaşırdım :lol:

Fre3sTyLe demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
Başımdan geçen bir olayı burda anlatacağım.Bu olay benim hayatımı değiştirdi.Belki bazıları bu olaydan ders çıkartır.Ben 18 yaşındayım.Bir kızı seviyorum.Hemde çok.Kız(Kuzenim olur kendisi) benim için Ailesini İstanbuldan adana'ya getirmeyi başardı.İlk zamanlar ona karşı içimde hiç bişey yoktu.Sıradan hayatıma devam ediyordum.Yani silkroad'a.Gün geçti ben bu kıza tutuldum.Aileler durumu öğrendi.Kızı alıp İstanbula geri götürdü kaçırdılar yani.Kız bana yalvardı beni bırakma diye.Ben adam olsaydım şimdi kız yanı başımda oturuyor olacaktı.Kızı seviyorum ve evlenmek istiyorum.Ama malesef silkroad yüzünden 7 sene pc başında geçti.Okul iyi kötü gitti.Elimde bir mesleğim de var ama iş işten geçti.Siz yol yakın iken bu sevdadan vaz geçin.Çalışın kazanın bir yerlere gelin sonra hobi olarak yine oynayın ama benim gibi hayatınızı sro ya göre yaşamayın.
Şimdi çok büyük acılar çekiyorum.Sadece salaklığım yüzünden.Artık gözüm açıldı.Elimde iyi kötü bir
mesleğim var(Bilgisayar bölümü öğrencisiyim Web tasarımından az buçuk anlıyorum).Çevremdekiler bu halimi gördüler beni anladılar bana yardım etmeye karar verdiler.Ben bir insan olduğumu hatırladım.Silkroad bizim hayatımızı söndürüyor.Benden size tavsiye kurtulun.Bırakın demiyorum. Kendinizi kurtarın hobi olarak yine devam edin.Ama önce hayatınız sevdikleriniz sonra zevk.
Gerçekten bağımlılık ocak söndürür.Ama ben hobi olarak oynuyorum. :beer:
Bu işin ticaretini yapanlarda var. Bknz: Ben :P
Evet arkadaşlar ben öğrenciyken bu oyun için 1 sene sınıfta kaldım ve 1 yazım tamamen boş geçmişti ve daha sonra oyunu 1 seneliğine bırakmıştım.Daha sonra tekrardan başladım ama.. Sizde bunun gibi şeyler yaşamak istemiyorsanız , sonunuzun büyük bir çoğunluk gibi olmasını istemiyorsanız bırakın bu oyunu.
En azından okulunuz bitene kadar bir işe başlayınca zaten bu oyun sizin için bir sorun olmaktan çıkar ve zevk için oynamaya başlarsınız :muck: :beer:

Takımı
Galatasaray
AnatoliaFire demiş ki:
Yahu tamam silkroad bağımlılık yapıyor kötü birşey ama...
Bi oyun yüzünden de okulu kırıp devamsızlık yapıcak sınıfta kalıcak kadar üstüne düşmemek gerekir. Ölçülü oynayan insanlar için güzel bi eğlence kaynağı.
Aslında sro ile alakası yok mesela ben geçen sene SRO yüzünden sınıfta kaldım .. okula 1 defter ile giderdim .. Bu senede aynısını yaptım (sadece yazılılara çalıştım) yine 1 defter ile gittim ama 1 zayıf ile sınıfı geçtim ^^ Yani bu ikisini bir arada yürütebilene kolay ve birazda olsun ders düşünene... :thumbsup:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ne kadar dolmuşsunuz yahuu
am ane deseniz haklısınız daha oynamamak istiyosanız oturup kendinizle konuşun sessiz bi ortamda daha oynamazsınız emin olun
bende bi karar aldım sadec eyazları oynuyorum :D kışları sadece arlarımı seyretmele geçiriyorum

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
@Wax Whine

ver hacım ver puhahahahha yemin ediyorum yarıldım burda :lol: :P :mrgreen: :twisted:

sro yu bırakmak istiyenlere bi tavsiye veriyim cs1.6 ya başlayın online ben öle yaptım bıraktım 1 yılı geçti 2 gün öncede sunworld e başladım sw kapandı :D

Yukarı Alt