1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

|| Kurtulun Bundan ||

1. jVardin

jVardin Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci - Pc - Oyun - Ps - Video Edit
    Gecenin Bu Saatinde.. Bana bunları yaptıran hasan (sirgiloomy) ' a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. ben 17 yaşındayım.. 17 senedir ne yaptım .. kendim için ailem için ne yaptım dedittirdi bana hasan .. baktım .. bu silkroad ' ın demonun tg nin isy nun charların sunların bi sonu yok .. zaman kaybı.. ben 4 senedir silkroad oynuyorum .. şimdiye kadar elimden giden para para , gelen paranın 999 katını geçmiştir. bu silkroad illeti yüzünden haram parada yedim , kul hakkınada girdim.. neyseki allah'a şükür kardeşim sayesinde kendimi toparlıcam.. bunu bağımlı olan arkadaşlara soylüyorum : bakın arkadaşlar ben bağımlıyım silkroad'a bu sene sınıfta kaldım devamsızlık kısaca silkroad yüzünden .. gelin allah rızası için bırakın veya üstüne düşmeyin bu oyunun.. sevqiliniz vardır çoğunuzun.. elinizde meslek varmı arkadaşlar?.. elinizde paranız varmı? ailenizin durumu iyimi? .. bunları bi düşünün ..o sevgiliniz 4 5 yıl sonra evlenelim dediğinde siz ne yapıcaksınız bunları bi düşünün arkadaşlar .. gerçekten allah rızası için diyorum .. ben çok cektim çok hata yaptım bu oyun yüzünden.. siz yapmayın bırakın veya bırakın beyler. başka yolu yok .. ben her yolu denedim bırakmak için .. gerek arkadaş cevresi gerek cevrem (cafe) buna izin vermedi. BUNLARIN HEPSİNİ OKUCAĞINIZDAN EMİN DEĞİLİM.. OKUYAN ARKADAŞLAR OLULRSA TEK YAPACAKLARI ŞEY
    bu Olsun Lütfen .... sakın yanlış anlamıyın .. yemin edeirm burda iyliğiniz için yazıyorum bunları . bu saatten sonra silkroad diye bişi yoktur benim için 3 sene boyunca ** bu oyun.. daha fazla izin veremem. benimde bi hayatım , sizinde bi hayatınız var.... herkezin dediği gibi .. This is only GAME.. okuduğunuz için teşekkürler. Saygılar ..
    :kalp:

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Sen coşmussun arkadaşım tamam iyi birşey söylüyorsunda bu kadarda yemin edilmez ki...

Bu kadar yeminle inandırıcılığını kaybediyorsun.En sevmediğim şeylerden biride ota b*ka yemin edenlerdir. :oops:

3. jVardin

jVardin Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
  4. Agilla

Agilla Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birden fazla açma geregi niye duydun bir tane yetmezmiydi

5. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlış anladın.İyi bir noktaya değinmişsin ama...

6. jVardin

jVardin Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Herkez Sun World kısmına bakıcak değil ya :wink1:

7. Agilla

Agilla Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadasım Silkroad eylenmek için yapılmmış bir oyundur dozunu fazla kaçırmicaksın sen dozunu fazla kaçırmışsın ve silkroadla yatıp silkroadla kalkıyormuşsun anladıgım kadarıyla ancak Herkes Bunu Eylence Diye Oynuyor Yani herkese bırakmalarını söylemen olmaz bu bir oyun kafaya fazla takılmaması gereken birşey bıraktıgına sevindim güzel günler seni bekliyor

PS: ben zaten 1 senedir oynamadıgımdan kafam rahat mysro ya takılıyorum arada birde sunsro günde 1 - 2 level fazlası zarar :)

8. jVardin

jVardin Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    dikkatli oku .. bağımlılara soylüyorum.. :rolleyes1:

9. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    Başımdan geçen bir olayı burda anlatacağım.Bu olay benim hayatımı değiştirdi.Belki bazıları bu olaydan ders çıkartır.Ben 18 yaşındayım.Bir kızı seviyorum.Hemde çok.Kız(Kuzenim olur kendisi) benim için Ailesini İstanbuldan adana'ya getirmeyi başardı.İlk zamanlar ona karşı içimde hiç bişey yoktu.Sıradan hayatıma devam ediyordum.Yani silkroad'a.Gün geçti ben bu kıza tutuldum.Aileler durumu öğrendi.Kızı alıp İstanbula geri götürdü kaçırdılar yani.Kız bana yalvardı beni bırakma diye.Ben adam olsaydım şimdi kız yanı başımda oturuyor olacaktı.Kızı seviyorum ve evlenmek istiyorum.Ama malesef silkroad yüzünden 7 sene pc başında geçti.Okul iyi kötü gitti.Elimde bir mesleğim de var ama iş işten geçti.Siz yol yakın iken bu sevdadan vaz geçin.Çalışın kazanın bir yerlere gelin sonra hobi olarak yine oynayın ama benim gibi hayatınızı sro ya göre yaşamayın.
    Şimdi çok büyük acılar çekiyorum.Sadece salaklığım yüzünden.Artık gözüm açıldı.Elimde iyi kötü bir
    mesleğim var(Bilgisayar bölümü öğrencisiyim Web tasarımından az buçuk anlıyorum).Çevremdekiler bu halimi gördüler beni anladılar bana yardım etmeye karar verdiler.Ben bir insan olduğumu hatırladım.Silkroad bizim hayatımızı söndürüyor.Benden size tavsiye kurtulun.Bırakın demiyorum. Kendinizi kurtarın hobi olarak yine devam edin.Ama önce hayatınız sevdikleriniz sonra zevk.

10. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten bağımlılık ocak söndürür.Ama ben hobi olarak oynuyorum. :beer:

11. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Aynen öyle genç bir kız benim yüzümden hergün dayak yiyor.Acı çekiyor benim burda elim kolum bağlı.Adam olsaydım şimdi bunların hiç biri başına gelmezdi.

12. Agilla

Agilla Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oyunun nesine bagımlı oluyorsunuz anlamıyorum hep aynı olaylar aynı şeyler kesiliyor ne biliyim benim hiç yüksek charım olmadıgındandır benim en yuksek charım 72 leveldi oda çalındı ben şimdi ne yapiyim oyunun nesine bagmlı oluyum sizin başınızdan böle olarlar geçiyor yinede oynuyorsunuz benim anlamadıgım bunların hepsi boş iş birde para yatırıyoruz buna gelişeşim diye sonuç 0 yeni karakter alıcam azimle 90 yapıcam inş size kolay gelsin

13. jVardin

jVardin Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    bu kadar suçlama kendini.. sadece senin elinde imkansızlıklar yok gardaşım.. coğu kişi boyle.. ha bizim bi fazlamız mı diyim eksiğimiz mi diyim silkroad oynamamızdı..

14. jVardin

jVardin Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    başımızdan boyle olaylar geçiyo değil osman.. geçtikden sonra bıraktık gördüğün gibi .. yani bu olaylar olup devam etmiyoruz.

15. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilmiyorum bro nesine bağlımlı oluyoruz.Ben bu oyunu ilk defa bıraktım dedim bu kadar kararlı ve kesin.Bir daha girmem.Hayatım karardı.

16. __ScorPioN__

__ScorPioN__ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten sonuçta bi oyun olsa bile sigara veya alkol bağımlılığından bir farkı yoktur.Bırakmakta gerçekten sağlam iradeli kişilerin işidir.Umarım siz bu iradenizi bir ömür boyu sürdürürsünüz.Eğer canınız silkroad çekiyor resmen su gibi yemek gibi onu oynamak ihtiyacı duyuyorsanız.Kendinizi fazla yormadan oyundaki oynayabileceğiniz charı tamamen oynanilmaz hale getirin derim.Bu sizdeki oynama sevincini hevesini kırar.inşallah bundan sonrası için sosyal insanlar olup bir daha bu zıkkıma başlamazsınız

17. Tuxedoed

Tuxedoed Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    benim bir çarım vardı.Oynanamaz haldeydi senin dediğin gibi.Oyunu bıraktım ve hayatta neler olup bittiğini,neyi kaçırıp kaçırmadığımı fark ettim.Şimdi tekrar başladım ama hobi olarak tabii.Benimde tavsiyem:Oyunu sadece HOBİ olarak oynamamızdır ve "it is only GAME"

18. Nescafe

Nescafe Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Restaurant İşletmecisi
    yinede girersin ki içindeki şeytanı durduramassın

19. TwiLighT

TwiLighT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sonuçta bir oyun. kontrol sizin elinizde. ne zaman bunun sadece bir oyun olduğunu anlayıp, gerçek hayatı boşvermezseniz herşey yoluna girecektir :thumbsup:

20. Saian S.S

Saian S.S   gamer olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İşçi
    +1

Bunun bi oyun olduğunu artık kavrayın bu oyunu oynadığınız zaman kaybediyorsunuz kendinizi belirli bi saatler oynayın fazla para yatırmayın oyuna gidin Taksim , Beyoğlu gibi yerlerde eğlenin siz kendinizi kaptırıyorsunuz ondan sonra oyun suçlu oluyor :twisted: kaptırma o aman kendini klavye senin elinde mouse senin elinde sil gitsin o zaman bu kadar oynamak istemiyorsan şimdi isteyenler iyice düşünsün silsin , kendini fazla kaptırmam ben sosyal hayatım daha önemli diyenler eğlencesine baksın.

İyi Forumlar