Kurtlar Vadisi Pusu Yorum ve Tahmin Köşesi
Hepimize bol muhabbetler , yorum ve tahminlerimizi buradan yapabiliriz artık!
Ülkemizde reyting rekortmeni olan bu dizi birçok forum üyemizinde ilgisini çekiyor bu nedenle bu konuyu açmayı uygun gördüm. Evet görelim yorumları ^^

ps:Tarih 1 Mayıs 2009 son yayınlanan kvp 57. bölüm.

Ben bu gece yayımlanan bölümünü beğenmedim. Aslına bakarsanız 50 den itibaren hiç bir bölümünü beğenmemeye başladım. İskender karakteri diziye 25. bölümde giriş yaptı 30. bölümde Polat ile karşı karşıya geldiler ancak o zamandan beri ne polat nede iskender bir arpa boyu kadar yol alabildi. Diziyi uzatmaya yönelik adımlar bunlar..Bence 5 bölüm daha devam edilirse bu yönde dizi reyting kaybeder. ^^

Infinity demiş ki:
zekiim sen bana lazımsın :P
yahu nedir bu sizdeki 2. adam sevdası :P
bırakın iskenderin tarafını tutmayı , polata bakın adam hırslı elinde hiç birşey kalmadı hala iskendere kafa tutuyor iskender ise hiç birşey yapamıyor şeker yukarı şeker aşağı :P :santa:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla iskender 500 bölüm daha oynar bu dizide .... küçük herhalde iskender büyük ile karşımızda :detective:

benim üzüldüğüm iskender hem gitmesin hemde polat onu kessin istiyorum ben bile kararsız kaldıysam yönetmenler asla ikisinide kesemez bu bağlamda gelişmeler sürer gider tek sıkıntı polat iskender karşısında çok ezildi onu anlamıyorum muro bile mekana girip caz yapıyorsa dolarım o muro'ya ben ama işte dolamıyorlar o da tuttu bir kere wahhhh reyting kaygısına polat'ın karizması çiziliyor.

Aynen öyle abi. Infinity'yle sabahtan beri tartıştığımız konuda bu , muro kvp nin 15. bölümü gibi ortaya çıktı. Polat Karacadağların 50 Million $'ına el koydu. Muroyu bu parayı alma göreviyle diziye soktular. Muro polat ile çatışmaya girecek kadar üst bir karakterdi. Ancak şuanda içinde bulunduğu konum sadece dizinin çerezi. :think:

Diziyi asla kaçırmam ama bazı yerleri çok saçma geliyor...

Örneğin : İskender Şarjörü Doldururken '' Kurt Ölmemiş '' Diyerek Resmen Öldüreceğini söyledi...

ee bu Zeki İhtiyarların adamı zaten Şarjörü doldururken üstüne atlayamıyormu..

Resmen Senaryo icabı adam göz göre göre gitti xD

İskenderin en fazla 2 tane daha yeni adamı gelir ^^ Artık insanlar yeni bir düşman istiyor. Bence yönetimde bunun farkında. Bir an önce yeni karakterler getirmeliler. Ancak dikkatinizi çekerim. Sırasıyla Ebru ve İskenderin kızı (adını unuttum :mrgreen: ) diziye katıldılar. Bu karakterler dizinin ana fikrine aykırı beni en çok rahatsız eden konular bunlar. Ve dizideki karakterlerin hiyerarşik düzensizliği :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
haktı onun gitmesi bro öttü bir kere ötmese bile kurt düştü içine :P

Şu iskender ölsede herkes işine gücüne baksa ortada hiç birşey kalmadı. Karacadağlar parçalandı. Tataroğlu kabuğuna çekildi. Örgütten çıt yok. Birtek İskender vs Polat :mrgreen:

Absence

İbrahime de dedim İskender de başrol gibi oldu dedim bu sezon bitmeden ölmez dedim

SnapJR demiş ki:
Şu iskender ölsede herkes işine gücüne baksa ortada hiç birşey kalmadı. Karacadağlar parçalandı. Tataroğlu kabuğuna çekildi. Örgütten çıt yok. Birtek İskender vs Polat :mrgreen:
İskender ölürse olur mu hiç.Atraksiyon K.V'nde her zaman şart.^^

son bölüm güzeldi bu bölümde güzel olacağa benziyor gecen bölümdeki en güzel sahne içimdeki kurt ölmemiş dedi ve zekiye sıktı ora süperdi iskender alem adam ya ses tonu çok bomba :D

Absence

''Kurtlar yemiş'' dedi adam Zeki için
AnatoliaFire demiş ki:
Dediniz İbrahim Bey. :lol:
İskender Büyük'ün sesine hastayım. O olmasa zor izlerim diziyi.
Fikret bey olmasın o :D

Fragmanı izleyen arkadaşlar panik yapmayın
polat 10 kurşun sıksalarda ölmez 1
omuz boşluğu veya koluna geldi mermi 2
ilk kv de 9x bölümlerde Safiye Polatı vuruyor omuz boşluğuna isabet ediyor sonra bi pansuman yapıyorlar o kadar. Hastaneye bile gidemiyor baytara yaptırıyorlar tedaviyi :D
halo max 5 bölüm sonra ölür gider 4

Yukarı Alt