Kurtlar Vadisi Gladio sizce başarılı olacak mı?

• Başarılı

Votes: 35 60,3%
  • Normal

Votes: 8 13,8%
  • Kararsızım

Votes: 9 15,5%
  • Başarısız

Votes: 6 10,3%

• Total voters
    58
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kurtlar Vadisi Gladio sizce başarılı olacak mı?

Bakalım extraloob.com ailesinin bu konuda ki fikri ne boyutta.

Dün internette fragmanını gördüm!Öyle böyle değil içim içime sığmıyor. Müthiş bir heyecan sardı beni!! Kesinlikle başarılı olcak süper olacak. Olmazlarsa ben ülkeyi birbirine katarım.com :P :P

başarılı olmak ne kelime yer yerinden oynayacak gibi görünüyo

İzleyici sayısının fazla olacağını düşünüyorum çok fanatiği olduğu için fakat içeriği ve izleyenler de bırakacağı izlenim hakkın da kararsızım

İlk çıktığı gün sinemadayım :popcorn:

İskenderin olduğu yer mahkememi 8O ?

Kurtlar vadisi içerisinde gerçekleşen bir senaryonun ayrı bir film olarak piyasaya sürülmedeki amacını biri bana anlatırsa çok iyi olur...
"K.V Irak" sonra "Muro" şimdide "Gladio" tek düşündükleri para olmuş...
Derin devleti çökerttiler, Irak'a gidip Amerika'lıları püskürttüler yakında dağa çıkıp terörist avınada çıkarlarsa, tam Rambo misali olur :mrgreen:

Başarısız olacak , gişe de başarılı olabilir lakin yapımdan hiçbir beklentim yok.Irak'tan olduda n'oldu izlenme rekorları kırmış cart curt.Sinemanın önündeyim filme gelen insanlara baktım dedim bu kesim doldurmuştur bu kadar gişe yapmıştır.Bundanda beklentim yok hatta sinemaya gidip izlemeyi dahi düşünmüyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CaRTMaNN demiş ki:
Kurtlar vadisi içerisinde gerçekleşen bir senaryonun ayrı bir film olarak piyasaya sürülmedeki amacını biri bana anlatırsa çok iyi olur...
"K.V Irak" sonra "Muro" şimdide "Gladio" tek düşündükleri para olmuş...
Derin devleti çökerttiler, Irak'a gidip Amerika'lıları püskürttüler yakında dağa çıkıp terörist avınada çıkarlarsa, tam Rambo misali olur :mrgreen:

kuzum bu derdinizi anlamıyorum, parasız hayat mı yaşanır dünyada gördüğün her canlı çalışmak ve karşılığında para kazanmak zorundadır adamlarda film yapıp para kazanıyorlar sende diyorsun ki tek düşündükleri para yok ya seni mi düşüneceklerdi artık bunu aşın beyler hayatın anlamı para ötesi yok, ayrıca da film gayet etkileyici ve sürükleyici.

Yukarı Alt