Kurtarıcı
Onun adı Necip Uysal... Daha 17 yaşında A takıma çıktı, geçen sezonun parlayan yıldızıydı. Schuster döneminde de kalitesini kanıtlayan genç yıldız, 45 dakika oynadığı Plzen maçında Kartal'ın kaderini değiştirdi.

Beşiktaş için kâbus gibi geçen son sezonun en sevindirici haberi, Necip Uysal’ın sergilediği performanstı. İlk olarak Ertuğrul Sağlam döneminde daha 17 yaşındayken A takıma yükselen Necip, Mustafa Denizli’nin göreve gelmesiyle birlikte takımdaki yerini korumuştu. İlk dönemlerde fazla forma şansı bulamayan genç futbolcu, özellikle geçen sezonun ikinci yarısından itibaren kalitesini kanıtlamış ve Siyah-Beyazlı tribünlerin sevgilisi haline gelmişti.

‘Sadece görevimi yaptım’

Necip, yeni sezonda da kaldığı yerden devam ediyor. Beşiktaş için oldukça zorlu geçen Plzen maçının ilk yarısının ardından, teknik direktör Schuster’in oyuna sürdüğü genç futbolcu hocasının yüzünü kara çıkarmadı. Orta sahanın ortasında rakip ataklarına ‘dur’ diyen Necip, Delgado’yla birlikte atakları başlatan isimdi. Sadece üzerine düşen görevi yaptığını dile getiren yıldız oyuncu, “Bu sezon şampiyonluğu hedefliyoruz. Umuyorum ki el birliğiyle başaracağız. Ben Plzen maçında sadece verilen görevi yerine getirdim. Fazlasını yapmadım. Hedefim Beşiktaş’ta ve A Milli Takım’da düzenli olarak forma giymek” diye konuştu.​

hmzsnmz demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
Guathema demiş ki:
Türkiyenin genç yeteneklerinden birtanesi :P
m.etmeyin bizim Türk takımları genç yeteneklerine sahip çıkmasını bilmez onuda köreltirler :oldie:
1-2 sene içerisinde avrupaya gitmezse aynen öyle olacak :/
evet aynen öyle bro tek çaresi avrupaya kapağı atıp 33lerinde tekrar türkiyeye dönmesi :P

Yukarı Alt