Prada

enteresan bir babadır.. Ben kulağımda 7 delik olmasına rağmen oğlumun kupe takmasına kızarım herhalde... DNA da var bu :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Kral babadır, ben taktığımda akşamında çıkarmıştım :P

Minotoche demiş ki:
Türkiyede örneği az olan baba :D
Aynen katılıyorum Türk örf adetlerıne cok ters bir şey erkeklerın kupe takması..Su güzel Türkiyem'de cogunlukla rock-metal dinleyen insanlar takıyor,aksesuar olarak takan cok az ınsan var..Türkiye'de küpeyi genellıkle modern,laik goruslu ınsanlar takar. Dinine,kitabına duskun muhafazakar kesım takmaz,taktırmaz!Bu benım gorusum bu goruslerımı arkadas topluluguma ve çevreme dayanarak yapıyorum.

LetheVaLente76 demiş ki:
Minotoche demiş ki:
Türkiyede örneği az olan baba :D
Aynen katılıyorum Türk örf adetlerıne cok ters bir şey erkeklerın kupe takması..Su güzel Türkiyem'de cogunlukla rock-metal dinleyen insanlar takıyor,aksesuar olarak takan cok az ınsan var..Türkiye'de küpeyi genellıkle modern,laik goruslu ınsanlar takar. Dinine,kitabına duskun muhafazakar kesım takmaz,taktırmaz!Bu benım gorusum bu goruslerımı arkadas topluluguma ve çevreme dayanarak yapıyorum.
Ve ayrıca küpeyi sag kulagına takana farklı gözle bakıyorlar erkekler için sol kulaga kupe takmak daha iyidir :))

Türk DNA sından sıyrılmış kendi DNA sını oluşturmuş baba şekli

Yukarı Alt