Arkadaşlar Kumport liman firmasının bilgi işlem bölümünde staj görüyorum.Stajım zevkli geçiyor.Haramiderede kuş uçmaz bir yerdeyim.Varmı yakın olan yada şirkette olan birisi ? Stajda olduğum sürece sizlerle çok beraber olamayabilirim... :headbang:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayyy kumport bilirim orasını kuzum güzel yerde staj yapıyorsun başarılar dilerim işine önem göster bizlerden aldığın bilgi ve tecrübeyi stajına yansıt tüm kalbim seninle :muck: :kalp:

extraloob demiş ki:
wayyy kumport bilirim orasını kuzum güzel yerde staj yapıyorsun başarılar dilerim işine önem göster bizlerden aldığın bilgi ve tecrübeyi stajına yansıt tüm kalbim seninle :muck: :kalp:
Akrabalarda var ortam fena yahu abi... Herkes mükemmel..

Journalist

Aileden
Öncelikle şimdiden stajın hayırlı uğurlu olsun,orada kendini geliştirmeye bak ve sana verilen görevleri eksiksiz yapmaya çalış yönetim ile aran iyi olsun ve kendini sevdir orada ki ileride sana çeşitli imkanlar sunabilsinler :muck:

ben geçen sene bunları yaptım hatta stajım bittikten sonra dahi ara sıra fabrikaya gidip bir çaylarını içtim yemeklerini yedim,kalplerini kazandım vs.kendimi örnek gösterecek olursam geçen sene çalıştığım yerdeki sağlam ilişkilerim sayesinde büyük ihtimalle her ay 300TL burs alacağım üniv. süresince...

sosyal ilişkileriniz her zaman güçlü olsun,bir merhaba demekle bir hal hatır sormakla size bir zarar gelmez ama artıları çok olur,asosyal olmayın lütfen :kalp:

Yukarı Alt