1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

---KüLTüRüNü KoRu---

1. DyNaSTy

DyNaSTy Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler Uyanma vakti gelmedimi adamlar size kendi bayramlarını kutlatıyolar kültürümüzü sömürüyolar siz Crismast Kutluyosunuzda peki onlar kurban bayramında ne yapıolar hiç düşündünüzmü???
    Nemi yapıolar hepsi hayvanlara işkence diye saçma sapan haberler yayınlıyolar ama sizler...
    GEnçlik ölmüş...

Unutmayın Benim sizin görüşlerinize saygım sonsuz |||GöRüŞe SaYGı|||
    Bide Batılılaşmayın Bırakın Onlar Sizi örnek alsın Türk OLun Türk gibi yaşayın
    Dininize Hurafe sokmayın...
    Bırakın O Zalimler KEndi bayramlarını yaşasınlar...
    BAşkalarının Sömürgesi olmayın belki bizi gostere gostere sömürmüyolar ama işte böyle cok basit şeylerle sömürüyorlar birsürü orn verebilirim... Okuyun ADam OLun Örnek OLun Kimi Örnek alıcağınızıda Bilin...
    Yılbaşı bi vesile Oldu ama Unutmayın siz yeni bir yıla girdik diye sevinin --CRisTMast--Dİye DEil BUnları Bİlin ....
    Onların TEknolojisine Ulaşalım Ama Onlar Bİzim Kültürümüze Ulaşamasın

2. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hiçbir şey zorunlu değil kutlarsın kutlamassın sana kalmış
    onlar kurban bayaramında bişi yapmıyolar belki ama Vahşet haberleri de haksız değil kendi bilmez geri zekalılar yol ortasında bilmeden kurban niyetine vahşet yaptığı sürece bu devam eder
    Ben yılbaşını kutlarım sonuçta yeni bir yıl Bu yılı kutlamak ne gibi bir zarar verebilirki önemli olan her zaman niyettir

3. DyNaSTy

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel Düşünüyorsun Ve Onemli Olan Niyettir COk haklısn Zaten Onu soyledim Bir yılıdaha geçirdiğin için sevinirsin zaten Bi lafın YOq
    Zaten Yol ortasında KUrban kesenler CAhil olan insanlar
    ORaya buraya Kurban pislikleri atanlarda Ne kadar Kurban sevabı alır Allah Bilir...
    Ama ONların Amaçları FArklı asıl VUrgulamak istediğim Kültürümüzü KOruyalım....
    Haksızsam SOyleyin Sömürmek için Önce Kültürünü yayar BAtı ülkeleri TArihi İyi bilmek lazım....

4. SaIideJaraRufu

SaIideJaraRufu Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın Kardes bir resim görmüstüm. İstanbulda bi cadde de bütün iş yerleri bakkal restorant vs.... gibi yerlerin adı hep ingilizce
    kültürümüzle birlikte dilimizide kayboluyor lütfen dikkat resmi bulursam atarım!!!

5. DyNaSTy

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Destek verdiğin İçin sağol
    Atalarımız NE der Türkün TÜrkTen BAşka dostu YOktur...
    Unutmayın NE dünyanın merkezindeyiz NEde En alttayız Allaha Şükür Ortadayız ülkemizi Kalemlerimizle yüreklerimizle YUkseltmelizyiz Belki uğruna kan dökemicez şehit atalarımız gibi ama
    belki daha faydalı işler nasip olcak inş...

6. SaIideJaraRufu

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. HAKANO

HAKANO Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lıse son ogrencı
    cok guzel bır paylasım onların bızden tek ustunlugu teknolojıde medenıyetı 50 yıl once ogrenenler bıze medenıyet ogretmeye calısıo onlar ınsan haklarını 50 yıl once cıkarırken ve hala uymazken ıraka ozgurluk dıye gırıp yapmadıkları bırakmazken bız o ınsan haklrını bın yıl once peygamberımızden ogrendık !!!!!bı ıraklı cocuk babasının olumunden sonra sozlerı benı etkılemıstı 'babamın ustunde 38 tane ınsan hakkı saydılar' ıste onların haklarıda bu kadar :?!!!

8. DyNaSTy

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1000lerce hatta 10 000lerce örnek verilebilir bu konuda onlar orta cağda bilim adamlarını deli büyücü diye yakarken biz ilimle uğraşıyorduk ama şimdi
    İstersek yine yaparız ONlar bizim zayıplamamızı onların cıkardığı saçmalıklarla uğraşmamaızı istiyor onlsarda bu sırada kendilerini geliştirip bizim yurdumuza olan kotu emellerini gerçeklerştirmeye yaklaşıyorlar...
    YAnımızda Iraqta Sawaş oldu ve gorduk belki askeri yoktu ama ucaklarla 2 gecede
    neler olacağını gosterdi...Amerika aynı şeylerin bizim başımıza gelmesini istemiyorsak çalışacağız...

Askere Değilde Sivile Saldıranlara Lanet Olsun[Hoş zaten genelde kendi menfaatleri için şavaş başlatıoyorlar]

9. _SVAROG_

_SVAROG_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw git işine yaw geyik muhabbetleri bölümüne ne yazıo kim ne kutlu yaw adamlar bizle aynı günde bile girmiolar sen neden bahsedion ya bi kere bunu sro ile hade onu geçtim geyik muhabbetleri ile ne alakası var kilit pls yaws!!!

10. SaIideJaraRufu

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Yazıya Bu Kadar Güsel Yaklasımda Bulunan Adam Varken Sen Nie Böle Bisi Yazdın Anlamadım!!! Evil or Very Mad

11. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya sacma sapan birsey olmus bence bu konu adamlar neden kurban bayramini kutlasin ki Question biz onlarin her bayramini kutluyoruz sanki...yilbasi bence global bisey sonucta sadece onlar degil bizde yeni yila giriyoruz. ayrica kurban bayraminda o hayvanlara yapilana iskence demekte haksiz degiller cevremize bakarsak nekadar iskence yapildigini goruruz.tabiki cok guzel sekilde temiz kosullarda yapilan kesimlerde mevcut ama sokakta kesilen hayvanlari da gormezden gelemeyiz ki hicde azinlik sayilmaz bunlari yapanlar.bende utaniyorum bunu yapanlardan ama ne yapalim var olan gercekleri yok demek kendimizi kandirmaktan baska bir sey olmaz.ayrica medeniyet konusunda da sunu unutmayin NERDEN GELDİK DEGİL NE OLDUK deyin.bizim atalarimiz zamaninda soyleydi onlar boyleydi demek le bisi olmuyo ki olsaydi bu halde olmazdik.biz smdi neyiz demeliyiz ki kendimizi ilerletelim yoksa biz eskiden istanbulu aldik osmanli viyenaya kadar gitti demek bize birsey katamayiz.

ayrica unutmayalim ne yaparsak biz kendimize yapiyoruz. yilbasi gecesi gelen turistlere saldirdilar eylence mekanlarinda ne oldu sucluyuz. 50 hayvanin yaptiklari yuzunden butun turkiye barbarlik la suclandi.tabi bide 57 ytl ceza almalari da cok enterasan yani sanki sus diye o cezayi verdiler ceza almadilar denmesin diye

12. SaIideJaraRufu

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kod:
    ayrica unutmayalim ne yaparsak biz kendimize yapiyoruz. yilbasi gecesi gelen turistlere saldirdilar eylence mekanlarinda ne oldu sucluyuz. 50 hayvanin yaptiklari yuzunden butun turkiye barbarlik la suclandi.tabi bide 57 ytl ceza almalari da cok enterasan yani sanki sus diye o cezayi verdiler ceza almadilar denmesin diye
    Katılıyorum O Hayvanlar Yüzünden Bu hallere Geldik Saten

13. DyNaSTy

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    XD ben Onlar KURban KUtlasın demedimki HErkezs KEndi Kulturunu Korusun Dedim
    Siz niye kutluosunuz GEreksiz dedim Yılbasında GEriye doğru ten nine ... diye
    saymayın Onların Kültürünü size empoze etmelerine izin wermeyin dedim
    ama sen Onlar neden KURBANI kutlasınki dion BEn onblar kutlasındemedimki..
    Dil bilgisine çalış sonrada azcık yorum sorusu coz hazırlanda oyle OKumaya basla yada okumak demeyimde YOrumlamaya basla zaten sizler anlamadığınız için normal gelio LAfım sana deil kendi tarihini bilmeyipte crismastin cadılar bayramının ...
    tarihlerini ezberleyenlere yazdım Sizi önce kültürünüzü Ve Değerlerinizi Sonra Topraklarınızı alırlar diye atalarımız boşa dememiş...