1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Küçük Osmana Yardım!!!

1. ottonuke

ottonuke Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ZkYBuN isimli oyuncu sana sunu söylüyor:
    kenan yazdı merhaba arkadaşım bu kezde benim desteğe ihtiyacım var ama asker değil kan ve trombosit oğlum osman için A rh pozitif kan veya trombosit verebilecek istanbulda oturan

arkadaşlara ihtiyacım var kan ve trombosit verme aralıkları belli olmuyor ama bu ara haftada iki üç kişiye ihtiyacım oluyor ve artık çevremdeki herkesi tüketmeye başladığım için kan bulmakta zorlanıyorum"

yardım edebilecek arkadaşlar için iletişim bilgileri 05325600893 ve mailto:tuncayturkoglu@hotmail.com adresi bu direk ona ulaşabilirsiniz

arakdaşlar bu arkadaş s16da oynayan bir şahıs başka serverlerde oynayan warsa dagıtsın acil ve önemli belki bir yardımımız olur neden olmasınki???

DOSTLARIM BU YAZIYI BAŞKA SERVERLERDE OYANAYAN VARSA LÜTFEN DAĞITSIN. BU BİR İNSANLIK GÖREVİDİR.

Arkadaşlar bu kişinin benimle ilgisi yok ancak biras muhabbet ettik içim gitti...Başka text tabanlı bir oyunda bunu sirküler olarak yayınladı oyunda globalda attırcam...4 farklı text tabanlı oyunda serverlarda dolanıyor yardım edebilcekler etsin istanbulda otursam ben ederdim tabi birde kanım A+ olsa...

2. abrams8989

abrams8989 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc programcısı ogrencısı
    inş bulunur