1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

!! ..Küçük kızı 7 parçaya ayırıp çöpe attı.. !!

1. F10diP|

F10diP| Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Koordinatör
    Küçük kızı 7 parçaya ayırıp çöpe nasıl ve neden attığını anlattı
    ÇOK KISKANMIŞ!.. İşte korkunç cinayetin itirafı:

Kırşehir'de cesedi parçalanmış şekilde çöplükte bulunan 11 yaşındaki kız çocuğu Sabire A.'yı boğduktan sonra bıçakla parçaladığını itiraf eden yengesi Y.A., cinayeti kıskançlıktan dolayı işlediğini söyledi.

Bağbaşı Mahallesi'nde ikamet eden 11 yaşındaki Sabire A.'nın parçalanmış cesedinin Kervansaray Dağı eteklerindeki çöplükte bulunmasının ardından, polis ekipleri harekete geçti. Ceset parçalarının sarılı olduğu kilim parçalarından yola çıkan polis ekipleri, Sabire'nin yengesi Y.A.'nın evinde arama yaptı. Şüpheli hareketler sergileyen ve evinde benzer kilim parçaları bulunan yenge Y.A., gözaltına alınarak İl Emniyet Müdürlüğü'nde sorguya alındı. Burada Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin sorguladığı Y.A., Sabire'yi öldürdüğünü itiraf etti. İfadesinde cinayeti kıskançlık yüzünden işlediğini söyleyen Y.A., "Suçumu kabul ediyorum. Kızım kaybolmuş ve kız sevgisinden mahrum olmuştum. Eltilerimle aramda sürekli problemdi. Eltimi ve kızını kıskandığım için Sabire'yi boğarak öldürdüm. Daha sonra bıçakla parçalara ayırdım. Ceset parçalarını kilim parçalarına sararak mahalledeki çöp konteynırına attım. Cinayeti ben işledim" dedi.

İl Emniyet Müdürlüğü'nde sorgusu tamamlanan Y.A. adli makamlara sevk edilirken, Sabire A.'nın cenazesi ise cuma namazına müteakiben kılınan namazın ardından toprağa verildi.

2. Style`

Style` Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yuh ya bu kadar da olamaz..Birde 11 yaşındaki Kız çocuğu..yazıktır be..Neyapsa bile bu kadar olmaz , olamaz..

3. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Olmamalı :?

4. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3